• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes fulfilled dreams

Az akva nem kapott 1 hete de makrot se mickrot,csak stability+ exel. Próbálom a fonál algát eltüntetni,de nem nagyon hagyja magát még kitart:rage:de én is kitartok! Egyébként mindenki jól van, a parvula nem akar sürüsödni,csak van nagyon megállt a többi növény növöget ahogy illik.20170610_165531.jpg 20170610_165517.jpg vacsora bébispenót+garnéla kaja.
 
Az akva nem kapott 1 hete de makrot se mickrot,csak stability+ exel. Próbálom a fonál algát eltüntetni,de nem nagyon hagyja magát még kitart:rage:de én is kitartok! Egyébként mindenki jól van, a parvula nem akar sürüsödni,csak van nagyon megállt a többi növény növöget ahogy illik.View attachment 32763 View attachment 32764 vacsora bébispenót+garnéla kaja.
Meg egy kis turelem es ehen doglik a fonal. Kitartas.
 
Sziasztok
A helyzet javul illetve teljesen megszünt a fonal,eggyenlőre siker van. A világítást is sikerült feljebb rakni,kitaláljátok honnan az ötlet20170623_122045.jpga tápozást is elkezdtem mult hét elején 2ml makró 3ml mikro,exel 1ml. A halak garnélák jól vannak. A másik akva készülődik ha minden igaz jövőhéten el is índitom. Eggyenlőre így néz ki van még mit alakítgatni rajta bőven, csak garnisnak szánom de nézzen ki valahogy.20170624_181143.jpg
 
Sziasztok
Igazából nagy tragédia nincs, van egy kis fonal még de ritkul, illetve cseppet szörösödik a parvula közvetlen a co2 mellett holnap lenyírom.
Ugy döntöttem lecserélem a szűröt kevésnek érzem.
GA javaslatot elfogadom Oase 250 full matrix-al.
jövő hónapban beszerzés:)
Onnantól eladó lesz tetra 800plus greenwork üveg ki befolyóval 35 pénzért.
Majd ha meglesz a másik feldobom az adok veszek-be is.
 
Elolvastam pár oldalt a kis dögből, arra jutottam hogy, emelem a világítást és dimmelem, és megy az exel leállitott szűrövel.Remélem nem kavar be hogy tegnap cseréltem szűröt! Kb 1l bio töltetet átmentettem.
 
Staghorn és fonal nálam is. Részvétem. (Én most kevesebbet világítok 1 órával, carbozom és állítottam az áramláson mert ott jelent meg ahol kicsi volt a vízmozgás.) El fog tűnni...idővel. (y)

A Ranunculus bokor nagyon szép.
 
Staghorn és fonal nálam is. Részvétem. (Én most kevesebbet világítok 1 órával, carbozom és állítottam az áramláson mert ott jelent meg ahol kicsi volt a vízmozgás.) El fog tűnni...idővel. (y)
A Ranunculus bokor nagyon szép.
Köszi ugy terjeszkedik mintha övé lenne az egész akva:)
Az algát én is exel-ezem+feljebb vittem a világítást. Ja meg lecseréltem a szűröt:)
 
Nekem a hydrából a zöld színű szokott lenni. Állítólag jó vízminőséget jelöl- érzékeny az ammóniára. Azt hogy veszélyes a kis garnélákra még nem tapasztaltam.
 
Nekem a hydrából a zöld színű szokott lenni. Állítólag jó vízminőséget jelöl- érzékeny az ammóniára. Azt hogy veszélyes a kis garnélákra még nem tapasztaltam.
Most már én se mert tele van a kis akva rendesen kis garnikkal és csak jönnek folyamatosan petések:)
Csak eddig nem is láttam még ilyeneket:Dmindig van egy első alkalom:)
 
Back
Oldal tetejére