• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kezdő lépések

Tóth Norbert

Kertész szaki
Melyik a jobb verzió?
Mit változtassak rajta?
10941881194
 
Utoljára módosított:
A flickr oldalon behoztam a képed, mellette jobbra van három ikon: csillag, buborék, nyilasmappa (remélem, rájuk ismersz ennyiből.)
  1. A harmadikra (nyilas mappa) kell kattintani, ha fölé mész, kiírja, hogy "more ways to share".
  2. Ott katt: "grab the HTML/BBcode".
  3. Lent pötty a "BBcode"-hoz.
  4. Méreten tudsz változtatni.
  5. Kimásolod a hosszú karaktersort az ablakból.
  6. Ide bemásolod - minden extra nékül, mintha csak egy szöveget másolnál ide.
  7. Itt lent jobb oldalon "további beállítások"-nál megnézheted "előnézet"-ben.
  8. Önnyi. Én általában a BBcode-ra való átváltást felejtem el, HTML marad, és persze nem müxik.
Remélem, segít.
 
Le írnád, hogy mit szeretnél evvel az elrendezéssel mutatni nekünk??
Amúgy a másodikra voksolok én is, az első azért sem tetszik, mert nem lehet szép lombkoronát növeszteni rajta, a másodikon beállításnál, már jobb lesz. Viszont ehhez tudni kellene mi a terv.;)
 
Sztem meg kicsit valtoztass,2 fajta kö nem illik bele.Lehet,hogy a fäval probälkoznek,forgatni stb...
 
Elvileg egy fajta kő! nangi-t szeretnék a fára, levélként egy kis füves részt elől, dekorkövet középre kis ösvénynek, és egy kis dombot a bal hátsó rész felé haladva!
 
Helló!
A másodikból indulj el,de még pakolgatni kellene,egy két variációba.Ha a kövek egyformák akkor próbáld mindegyiknek a szín azonos felét kifelé mutatni.
És még egy ha sakkozol az akváriumban akkor mindenképpen rakj alá valamit mert így összefogod cseszni az alját és micro sérülések is lehetnek majd az üvegen a kövektől,vagy ha elejtenéd a követ miközben pakolászol akkor is jó ha van alatta pl. hungarocell.
Ez milyen fa ág,gyümölcs fa ?
 
bonsai azelea!

Helló!
A másodikból indulj el,de még pakolgatni kellene,egy két variációba.Ha a kövek egyformák akkor próbáld mindegyiknek a szín azonos felét kifelé mutatni.
És még egy ha sakkozol az akváriumban akkor mindenképpen rakj alá valamit mert így összefogod cseszni az alját és micro sérülések is lehetnek majd az üvegen a kövektől,vagy ha elejtenéd a követ miközben pakolászol akkor is jó ha van alatta pl. hungarocell.
Ez milyen fa ág,gyümölcs fa ?
 
Back
Oldal tetejére