• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Khlórisz kertje

Be kell vallanom nagyon tetszik ez az üveg. El is határoztam, hogy a lentit is átalakítom ilyenné. Ott egy kis szigetet fogok kialakítani középen azért, mert az nem ilyen magas. Növények viszont majdnem ugyan ezek lesznek.
Hallod-e, alsó hangon váó! Valjóban Arohamsisakoséletbe!
Nagyon tetszik, és a csecse ászka csapat.
Jövő héten úgyis TP, lehet, hogy veszek.
 
Voltunk terraplázán családostul. Sikeresen vettünk növényeket, nyílméregbékát és sáskát. Óvva hoztuk őket haza. Vigyáztunk rájuk, mint a hímestojásra. Miután hazaértünk a terráriumtól fél méterre kiborult a szatyor és mind a két állat doboza leesett. Béka hátára fordulva mozdulatlanul a dobozban…. :mad: Betettem a másik mellé lespicceltem vízzel, most bemászott a sarokba és azóta is ott van. Remélem összeszedi magát és megmarad. Sáskának gyorsan összedobtam egy üveget.

IMG_5159.jpeg
IMG_5160.jpeg
 
Voltunk terraplázán családostul. Sikeresen vettünk növényeket, nyílméregbékát és sáskát. Óvva hoztuk őket haza. Vigyáztunk rájuk, mint a hímestojásra. Miután hazaértünk a terráriumtól fél méterre kiborult a szatyor és mind a két állat doboza leesett. Béka hátára fordulva mozdulatlanul a dobozban…. :mad: Betettem a másik mellé lespicceltem vízzel, most bemászott a sarokba és azóta is ott van. Remélem összeszedi magát és megmarad. Sáskának gyorsan összedobtam egy üveget.

View attachment 176847
View attachment 176848
Ha a sáskának baja lenne, tudok adni helyette lótetűt. ;)

Szurkolok a brekknek.
 
Feleségem áthelyeztette a fürdőszobában az ablak mellől a nyílméregbékás üveget. Engedélyezte, hogy fényt is kerüljön rá. Sokat vacilláltam, hogy milyen lámpát vegyek, végül a chihiros b20 mellett döntöttem. Olcsó és egy appból állíthatok egy rakat kütyüt. Ördögi dolog ez az appos megoldás. Egy idő után már csak azért is maradsz a márkánál, hogy ne kelljen több appot letöltened…
Üveget majd le kell tisztítani.

IMG_5238.jpeg
 
a békás megérne egy külön naplót Bálint. Engem rendkívül érdekelne mit hogyan mivel mennyit csinálsz ;)

feleségem nagy kedvence a béka, mint élőlény.
Erre nem én vagyok a megfelelő válaszoló, hanem @Zuzmi . Én amatőr módon kétnaponta etetem röpképtelen muslicával, meg feltöltöm az itatóját. Néha spriccelek a növényeknek is. Tulajdonképpen nem annyira izgalmas, mert a lakót hetente kb. Kétszer látom. Próbáltam barátokat venni neki, de egyenlőre nem jártam sikerrel.
 
Back
Oldal tetejére