• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mount Marmolada

Az amano brigádon kívül milyen garnéla van még bent?Az elején olvastam,hogy lehet tigrisek lesznek,de valami CBS vagy panda szerűt látok az egyik képen.
 
Az amano brigádon kívül milyen garnéla van még bent?Az elején olvastam,hogy lehet tigrisek lesznek,de valami CBS vagy panda szerűt látok az egyik képen.
Hehe,csak kiszúrta valaki:facepalm:Igen az egy taiwan.A múltkori garnipusztulás kicsit elkeserített,és végső kínomban átdobtam egyet ide ,hogy kiderüljön ,egy vészhelyzet esetén bírnák e odaát.A seiyru nem valami nagy barátjuk nekik,de ugy tűnik rácáfol a kis panda ,mert vígan elvan a 200 körüli TDS mellett is.
 
Ide is beszúrom a tegnapi napon hozott állomány fotóit
@AqSanyi -tól jött 8 db CRS garnéla.Köszi.;)
Valamint a @Pecás által felvásárolt, összes Budapesten fellelhető eladó Amanda lazacból 10 került hozzám.Már régóta terveztem ,hogy lecserélem a Boraras állományt pirosabb halakra.Jobban áll ennek az akváriumnak a piros hal mint a Maculatus.Szabolcs szerinted eléggé kiszínesedtek??????;)
DSC06017.JPG DSC06016.JPG
DSC06019.JPG
 
Ide is beszúrom a tegnapi napon hozott állomány fotóit
@AqSanyi -tól jött 8 db CRS garnéla.Köszi.;)
Valamint a @Pecás által felvásárolt, összes Budapesten fellelhető eladó Amanda lazacból 10 került hozzám.Már régóta terveztem ,hogy lecserélem a Boraras állományt pirosabb halakra.Jobban áll ennek az akváriumnak a piros hal mint a Maculatus.Szabolcs szerinted eléggé kiszínesedtek??????;)
View attachment 5461 View attachment 5460
View attachment 5462

Nagyon örülök, hogy jó helyre kerültek!
 
Sziasztok!
Ugyan a nemrég hozott 8 CRS-ből fogyatkozott a létszám,de tegnap láttam ,hogy az egyik petés.:woot:
Ami még történés,hogy ma kap a Matrix lámpa 4 új Osram csövet.A taiwanos 2*24-es Quad lámpája lenyomta fényerőben a 4 Sylvania csővel üzemelő lámpát:facepalm:.Kövek carbózva,és hamarosan bevetem a fogászati tisztító berendezést is:)
 
Ide is beszúrom a tegnapi napon hozott állomány fotóit
@AqSanyi -tól jött 8 db CRS garnéla.Köszi.;)
Valamint a @Pecás által felvásárolt, összes Budapesten fellelhető eladó Amanda lazacból 10 került hozzám.Már régóta terveztem ,hogy lecserélem a Boraras állományt pirosabb halakra.Jobban áll ennek az akváriumnak a piros hal mint a Maculatus.Szabolcs szerinted eléggé kiszínesedtek??????;)
View attachment 5461 View attachment 5460
View attachment 5462
szép csapat. Viruljanak sokáig!
 
Sziasztok!
Hirtelen felindulásból,no meg azért mert ma is volt döglött Taiwan ,megszületett a döntés.Bontottam a hegységet.

Átrendeződik az akvárium ,és a Taiwanland reinkarnációjaként(és ezzel a névvel) éli majd tovább az életét.
@inadsz, vagy @danyi03 légyszíves tegyétek át a befejezett naplók közé.
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést ,és figyelmet.
 

Attachments

  • DSC06224.JPG
    DSC06224.JPG
    103.4 KB · Megtekintések: 0
  • DSC06223.JPG
    DSC06223.JPG
    210.2 KB · Megtekintések: 0
Back
Oldal tetejére