• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

NFL

arról nem is beszélve, hogy balesetveszélyes. Mert ha ott megsérül Manning, akkor egy felesleges szabálytalansággal tesznek tönkre egy karriert
 
Egy kis esti levezető NFL
Seahawks-vs.-Giants-Betting.jpg

Hajrá Giants!
NFC Nyugaton hadd húzzon el még jobban a Cards :p
 
El is felejtettem, hogy Te is nézed az ottani bajnokságot, pedig mekkorákat vitázhattunk volna kövezés közben, hogy idén is behúzza e a Seahawks...:D
 
El is felejtettem, hogy Te is nézed az ottani bajnokságot, pedig mekkorákat vitázhattunk volna kövezés közben, hogy idén is behúzza e a Seahawks...:D
Na majd legközelebb. Egyébként meg úgyse lesz meg nekik :D Még a rájátszásba se fognak bejutni ;)
 
Nem utálom őket, csak Cards szurkoló vagyok ;)
Na jóóó, meg kicsit irígy. :D Egy Marshawn Lynch elkéne nálunk is :rolleyes:
 
...de ugye most csak azért nem kedvelitek a kikőtővárosiakat, mert címvédők? ;) :) Egyébként nagy a LOVE remélem! :D
hát utálni nem utálom őket, alapvetően még mindig a jobb csapatok közt vannak, de most nincs rájuk szükség, kell másnak a lehetőség :D
egyébként kicsit túlzásnak tartom, ahogy a bírók a javukra tévednek. a giants meccsbe is belenéztem tegnap [néztem volna végig, de valamiért elaludtam :D], és ott is volt pár ordító dolog.
 
Egyébként sok ismerősöm nézi az NFL-t, de Cardinals szurkoló egy sincs köztük. Piros pont! :) Mondjuk Titans, meg Rams sem, vajon miért? Általában a mainstream-ek: Giants, Patriots, Broncos, egy két Jets meg Packers és vége. A Seahawks is ugye tavaly villant, előtte meg szürke középcsapat volt egy messzi városból, ahol irreálisan sok az eső, sok a kávézó és ócska a zene....:D
 
Hát igen... Sok Cardinals szurkolót én se ismerek, csak egyet, a páromat :D Bár ő másoknak is szívesen szurkol.
Ja és hozzá teszem, nem is a mezük színe miatt szeretem őket :whistle: (egy haverom párja így választott csapatot:eek:)
A Packers, Patriots, Colts, Broncos népszerűbb az ismerőseim között
 
Az NFC délre leszek nagyon kíváncsi. Mindegyik csapatnak negatív mérlege van (Saints, Panthers, Falcons, Buccaneers)
De pl. az AFC North is combos, ott mindenki 6 győzelemmel áll, bár két csapat 1-el kevesebb meccset játszott.
Azt kell mondjam az idei szezon nem unalmas eddig...
 
Nemsokára kezdődik...
UFAev9.jpg

2009 után újra bejuthatunk a play-off-ba.
A bajnoki címről nem álmodom, de egy jó szereplés most jól jönne.

További meccsek:
Falcons - Browns
Bills - Jets
Bears - Buccaneers
Texans - Bengals
Colts - Jaguars
Vikings - Packers
Pats - Lions
Eagles - Titans
Chargers - Rams
Broncos - Dolphins
49ers - Redskins

Remélem nem lesznek olyan meglepetések mint csütörtökön.
Az a hihetetlen kategória volt, hogy a Raiders a nyeretlenségét pont a Chiefs ellen töri meg 0:10-es mérleg után...

Ezek után csak annyit mondhatok Go Cardinals!!!
Remélem Shearman-t ma simán átjátszák :)
 
Back
Oldal tetejére