• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás TaiwanWorld

Nem törvényszerű ,hogy nálad is gondot okozzon valami ,de én úgy tapasztaltam míg voltak bent halak kevesebb volt a kicsi ,az amanot meg azóta brutál dögnek tartom mióta betámadta az ékfoltost is;)
 
Nálam is volt nemrég a garnélásban 20 amanda és 20 amano. Nem bántottak senkit, aki élt. Az amandák közül egy elpusztult, az amanok ellepték és tépték szét. Fél óra múlva már gerinc sem maradt. Az amandák lehalászásánál némelyik hülye bebújt a sziklák közötti résbe és halottnak tetette magát. Egyszerre három amano vetette rá magát és meg is ették volna az élő halat, ha nem hajtom el onnan őket. Most 3 amano békésem bogarászik 10 + CRS/CBS mellett. A pici 2 milliméteres egyedeket sem bántják. Ettől függetlenül nem ajánlom sem a halakat,sem az amanokat, mert ha nagyon éhesek, akkor nincs pardon.
 
Nekem volt bent köztük pár darab brigittae,csak a pár milliseket piszkálták,de őket szívesen!
Kicsit drága koszt,de minőségi:D
Nálam is volt nemrég a garnélásban 20 amanda és 20 amano. Nem bántottak senkit, aki élt. Az amandák közül egy elpusztult, az amanok ellepték és tépték szét. Fél óra múlva már gerinc sem maradt. Az amandák lehalászásánál némelyik hülye bebújt a sziklák közötti résbe és halottnak tetette magát. Egyszerre három amano vetette rá magát és meg is ették volna az élő halat, ha nem hajtom el onnan őket. Most 3 amano békésem bogarászik 10 + CRS/CBS mellett. A pici 2 milliméteres egyedeket sem bántják. Ettől függetlenül nem ajánlom sem a halakat,sem az amanokat, mert ha nagyon éhesek, akkor nincs pardon.

Köszi!!! :)
A Brigik maradnak egyenlőre, majd ajándékozásra kerülnek.
Két Amanot azonban betelepítek egyenlőre. Majd meglátjuk. Lehet, hogy egy idő után Ők is mennek, de szerintem lesz most nekik kézenfekvőbb eleség is, mint a Taiwanok... :cool:
 
Örülök, hogy minden rendben!(y):)

A brigikkel sok rossz tapasztalat van, hosszú távon ne hagyd bent őket. Az amanok meg vadállatok a taiwanok mellett, őket is ki fogod vágni! :D
 
Back
Oldal tetejére