• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Már csak hármat kell aludni! Remélem továbbra is jó mindenkinek az időpont, és tudunk egy jót beszélgetni! (y)
Sajnos FB-on senki sem jelentkezett, csak egy tarjáni srác mondta, hogy talán eljön. Azt gondoltam, hogy nem jönnek majd tucatjával, de azért 5-10 főben reménykedtem, sajnos hiába. :(
@Román Péter Veled most mi van? Gondolom ha időhiány miatt eladod/eladtad az akváriumot, akkor erre sem jössz... :(
@Fanta Bence , @Alexander , @Mihály Béla , @ASz2105 , @Sendy jöttök, ugye?
Nálam előre láthatólag lesz egy szép adag L. sessiliflora, rotala rotundifolia, pár tő E. quadricostacus, meg hozok egy kevés H. difformist is, meg még körülnézek mik vannak ritkítható mennyiségben...
 
Nekünk Sendyvel még mindig jó, megyünk is, viszek egy kis kocsány nélküli ambuliát, rotala rotundifoliát és greent vegyesen, hm-et, meg ami még lepottyan:) (meg ami megmarad eddig).
Majd elfelejtettem: nem szeretném hazahozni :)
 
Közben becsusszant egy szülinapi buli, szóval 1/2 8 - 8 körül lelépünk (én legalábbis).
De ott leszünk :)

Kik jönnek még?
 
Közben becsusszant egy szülinapi buli, szóval 1/2 8 - 8 körül lelépünk (én legalábbis).
De ott leszünk :)

Kik jönnek még?
Román Peti és Mihály Béla nem jelzett vissza, a többiek pozitív választ adtak. FB-on jelzett még egy tarjáni srác, aki talán jön. Szóval nem lesz tömeg, de azért leszünk páran. Az is lehet, hogy lesz pár betévedt ember, akik ugyan nem jeleztek, de eljönnek, sose lehet tudni.
 
Kár...
Most kezdem a nyírást, csattintottam egy gyors képet:
15224929485_96092f57f5_c.jpg
 
Minden megjelent tagnak köszönöm a részvételt, remélem Ti is legalább annyira jól éreztétek magatokat, mint Én. Sajnálom, hogy nem sikerült megtölteni még egy hatszemélyes asztalt sem, de nem ez volt az utolsó ilyen alkalom, majd legközelebb többen leszünk!
 
Mi nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük a lehetőséget és a szervezést és a növényeket! Remélem 23-án szintén találkozunk az ACSV következő programján :)
 
Back
Oldal tetejére