• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Szerintem reggelre nem végez :) és lehet hogy a szomszédba is ásnia kell egy tavat ennyi növénnyel :D Főleg ha az ambuliák beindulnak :)
 
Üdv,

Bocsi a késői válaszért de ázott volt a talaj, az ásó nyele feltörte a kezem :D
Viccet félretéve beüzemeltem egy másik akváriumot (volt elfekvőben eddig azt sikáltam), egy gagyi légpumpa, fény nélkül most kinn van az ablakba.
Köszönöm a sok növényt, már 2 ember is jelentkezett érte plusz én is lecsiptem belőle a megbeszéltek szerint.
 
Tegnap megtudtam, hogy @Alexander megint átrendezte az akváriumát. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most éppen mit hozott össze, mert az utolsó két munkáját ismerve nagyon jó érzéke van hozzá! Mikor publikálod?
És mikor legyen a következő találkozó? Jó lenne tartani majd még egyet a nagy hidegek előtt, mert Én biztosan viszek majd növényt megint!
Hogy ne megint Én mondjam az időpontot/helyszínt, most mondjátok meg Ti!
 
Na áááálljunk meg :)
Beni, ezt te találtad ki, szóval ott a helyed. Szerintem keressünk időpontot, ami neked is jó.
 
Nem Én vagyok a lényeg, hanem a környékbeliek "összekovácsolása". Olyan időpontot találni nem lehet, legalábbis nagyon valószínűtlen, ami mindenkinek jó. Úgyhogy semmi gond, csak valaki igyon egy sört helyettem is! (y):LOL:
 
Nem Én vagyok a lényeg, hanem a környékbeliek "összekovácsolása". Olyan időpontot találni nem lehet, legalábbis nagyon valószínűtlen, ami mindenkinek jó. Úgyhogy semmi gond, csak valaki igyon egy sört helyettem is! (y):LOL:
Nincs Beni, nincs buli, punktum! :)
 
Tegnap megtudtam, hogy @Alexander megint átrendezte az akváriumát. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most éppen mit hozott össze, mert az utolsó két munkáját ismerve nagyon jó érzéke van hozzá! Mikor publikálod?
És mikor legyen a következő találkozó? Jó lenne tartani majd még egyet a nagy hidegek előtt, mert Én biztosan viszek majd növényt megint!
Hogy ne megint Én mondjam az időpontot/helyszínt, most mondjátok meg Ti!


Remélhetőleg a kedden vagy szerdán már üzemelni fog az új tömítés a szűrőben ígérem rakok fel képeket majd:) Csak kellene neki egy kis idő mire újra helyreáll a rend mert azért én úgy látom hogy ideiglenes szűrésem (Pick Up 2010 -es) csak arra jó hogy elvegetáljon az élővilág.

Szerintem is akkor legyen tali ha már te is ráérsz..
 
Ha el tudsz jönni a következő találkozóra, akkor biztos tudsz majd pár új növényfajt is hazavinni az akváriumodba, gondolom most még azért képlékeny a tervezett látkép. "Sajnos" a legtöbb növényem Tőled van, így tőlem talán semmi újat nem tudsz (azért helferim pl van, difformis és umbrosum is akad), de azért természetesen majd megint viszek majd amiből csak tudok! (y)
@Fanta Bence a Te akváriumodba akkor tutira nem kell semmi? Betonszilárd az elképzelés?
 
Back
Oldal tetejére