• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar [Törölve]

Status
Not open for further replies.
Közben kicsit takarékra teszem magam, mert már én érzem kellemetlenül magam a sok promótól :)

Csak új a cucc és megpróbálok a kérdésekre válaszolni.

Lehet ha sokat szívjátok a vérem meg fogunk csinálni egy olyan dolgot, hogy ha megjön a szállítmány valaki megkapja 2 hétre az egyik kütyüt.
Nyílván olyan aki tudja mit néz és mit csinál :) De legalább nem csak nekem kell válaszolnom :)
 
Űrdongo for President :) Kérem indítványozni, hogy kapjak tesztelésre egyet. A fenti feltételeknek abszolút mértékben megfelelek, sőt még túl is teljesítem :)

Dani, bár te tudod mit nézz, de a legképtelenebb balesetekre csak te vagy képes :)
Az is lehet, hogy véletlen beleesne egy algás ló. Ezzel a Twinstar nem tud mit kezdeni :)
 
Egyébként pont inadsz-ra gondoltam. :D Csak nem akartam, hogy nagy mellénnyel közlekedjen itt mert van egy csúcs szuper akváriuma. :D Amiben még alga sincs. :p A boltban meg túl sokan dolgoztok... valaki szabotálja a tesztet! :D

Egyébként én nem akartam megkérdőjelezni a hatékonyságát a terméknek! Sőt örülök neki, hogy európán belül ti vagytok az elsők akik tesztelik...de hát a magyar ember már csak ilyen még akkor sem hisz a szemének ha lát valamit. :D
 
Dani, bár te tudod mit nézz, de a legképtelenebb balesetekre csak te vagy képes :)
Az is lehet, hogy véletlen beleesne egy algás ló. Ezzel a Twinstar nem tud mit kezdeni :)

Szóval igen? :D
Az aki mellett ott van egy vödör Supergés víz, abban reménykedem két napja, hogy senki ne gondolja azt itthon, hogy annak az akiban a helye, mert csak sima víz... :D
 
Most pont arra gondoltam, hogy átrakom majd a cuccot 1 hét múlva a másik 90-es akiba. Mert ott most kb 3 hetes a setup. És kezd algásodni a Seiryu.
Ráadásul most lehetne robbantani a növényeket is, hogy hamarabb kész legyen.

Jövőhét hétfőn lesz a napja. Sorry kedd mert akkor vagyok. :)
 
Szóval igen? :D
Az aki mellett ott van egy vödör Supergés víz, abban reménykedem két napja, hogy senki ne gondolja azt itthon, hogy annak az akiban a helye, mert csak sima víz... :D

Auuuuuu az a baj hogy a grafikus szemeimmel ezt a halovány szürkét is bitang jól látom pfff. Dani a tűzzel játszol :)
 
Auuuuuu az a baj hogy a grafikus szemeimmel ezt a halovány szürkét is bitang jól látom pfff. Dani a tűzzel játszol :)

Lehet jobb lenne arrébb tenni :) Szerintem indítsunk egy szavazást, hogy ki van amellett, hogy teszteljem én is.:woot::angelic:
 
Twinstar round 2

Gondoltunk egy merészet és bedobtuk a Twinstar-t az új 90-es akváriumba.
Épp kellően zöldülnek a Seiryu kövek. Lássuk megússzuk e a kő sikálást :) Ott talán most 3 hetes az akvárium. Lassan de fejlődik.

Ma csinálok egy képet róla hogy egy hét múlva lássuk mennyit haladtunk.
 
Na jóóóó. Közben fotózgatom az akit. De a bal oldala ahova betettem 1 óra után úgy látszik már működik. A közelében lévő Seiryu kövek letisztultak.:nailbiting::)
2 óra múlva zárunk, zárás előtt lefotózom és otthon megnézem, hogy fotón látható e az effekt. De most azt mondom lepete.
Nincs több sika. A köveken egészen biztosan :)

A kis Coryk és az ezüst neonok köszönik élvezik a ködöt. Főleg a Coryk élénkültek fel.
 
Ok új megfigyelés.

A seryiru kő ami legközelebb van a porlasztóhoz kifehéredett egy részen. Olyan mintha kicsapódott volna rajta valami kalcium vagy valami. Kézzel kaparva lejön.
Reggelre megnézzük mi lesz belőle.
 
Annyira izgalmas, hogy mindjárt "élőben kapcsolom kollégánkat aki a helyszínen van"..... pfff

viszont a fotók beszédesek lesznek.

A mostani kísérleti alany 3 hetes. Zöld alga a Seiryu köveken. Kis alga kezdeményezés a homokon. Pici BGA a talajban.
Fonál haj ecset stb nincs. Kicsit zöldes a víz, de lehet ez a Solar Green miatt van. Egyébként tiszta minden. Africana aljzat van benne.
 
Azt hiszem én is rászánom magam és beszerzek egy ilyen kütyüt, sajnos nehezen bírok a sok Riccardia-val és kevés steam-el versenyezni a fonál alga ellen, ami feltehetően a tds emelkedés miatt van. Most még kipróbálok pár trükköt amit évek alatt szereztem, de megnyugtató lenne, egy ilyen cucc itthon. Szóval ha megjön a cucc, akkor 1db mini s-re vevő lennék.;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére