• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Új nano vizeken

A fotón semmit nem manipuláltam már ami a színt illeti. Ez a valóságban is ilyen. 1 nyomás mic-mac-carbo megy minden 2.nap. Minden növény majd ki csattan az egészségtől. Csak egyszerűen olyan, mintha egy pillanatfelvételt látnál. 2 hetente lehet látni a változást nem 3 naponta :)
 
Nano életű volt :) Valami nem volt oké. Talán inkább velem, mintsem az aksival.
Időm nem jutott rá a nagy mellett annyi, mint szerettem volna. Illetve ez a co2 nélküli kimerevített kép vagy inkább lassított felvétel nem nyerte el a tetszésemet. Tanulásnak, tapasztalat szerzésnek jó volt. Például az eheim aquacompact kitűnően vizsgázott! Új növényeket ismertem meg új környezetben. Semmiképp sem kudarcnak élem meg.
És ami a legfontosabb a páromnak is szeretnék teret hagyni had alkosson ő is valami szépet, ahogy ő szeretné.
 
Ebben az esetben kíváncsian várom az ő alkotását. Az biztos hogy a low techben lassabban történnek a dolgok de annak is megvan az előnye Pl:ha kevés az időd. Néha akkorára nőnek a növények a nanoban hogy, nem hiszik el abból vettem ki a vödörnyi növényt.
 
Back
Oldal tetejére