• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Underwater Roots

Engem meg oda ahol a felszínleszívóról írtak/tok....
Szerintem jó a link. :whistle:
Köszi érte, sajnos aktuális átlapoznom. Megyek is:bookworm:
Ezer bocs az offért...
 
Meglátjuk hogy üzemel a kicsike az elkövetkezendő napokban. Elképzelhető hogy kell még alakítgatni rajta, bár nagyon szétbarmolni nem szeretném... Bízom benne hogy funkcionalitását el fogja látni.
Ígérem teszek fel csak háttérvilágítással is képet, bár szerintem annyira nem hozza úgy a a fílinget az aki. De a kedvedért ZacK lövök egyet. :) ;)
 
Grat az aksihoz és az új szerzeményhez!!
Esetleg tudnál mellé tenni egy mérőszalagot? Egy 30x30x30as nanoba szerinted elférne?

Jaj ezt elfelejtettem megválaszolni. Lemértem neked. A vízben lévő rész 22-23 cm. Az egész kütyü pedig 26 cm.


2014.03.14_0255
by outro, on Flickr

Ismét klassz kis motyó!Nagyon tetszik!
N-emy kollégának volt egy jó megoldása a skimmerhez,hogy ne levegősítsel a szűrőt:
Akril szűrőcsövek [Nem adok-veszek] | Page 13 | Magyar Akvakertész Fórum
Persze az üveget nem lenne olyan könnyű fűrészelni! :D
Egy esti képet lőhetnél csak a háttér világítással!:rolleyes:

Tessék az esti kép. :)


2014.03.14_0256
by outro, on Flickr

Egyébként a háttérvilágításom színe állítható. Itt egy kis naplementés fíling! :)


2014.03.14_0262
by outro, on Flickr
 
Jók a képek(y), ott hátul a moha azon a rácson mi célt szolgál?

Az még csak ott elvan. :D Havertól kaptam és még nem döntöttem el hogy hova kerüljön. Riccardia egyébként. Már rég ki szerettem volna próbálni, valószínűleg a még ázó ágak valamelyikére kerül fel.
 
Jaj ezt elfelejtettem megválaszolni. Lemértem neked. A vízben lévő rész 22-23 cm. Az egész kütyü pedig 26 cm.


2014.03.14_0255
by outro, on Flickr



Tessék az esti kép. :)


2014.03.14_0256
by outro, on Flickr

Egyébként a háttérvilágításom színe állítható. Itt egy kis naplementés fíling! :)


2014.03.14_0262
by outro, on Flickr
Franko a hätter vilägitäs!Van a falon egy fehér karton vagy az akin fólia?Mert az én 90 cm-es aki mögé felraktam 1 led csíkot es szinte semmit nem nyújt lätvänyilag!Ha felrakok 4 et mint te lehet javul valamit,de én valahogy nem vagyok megelégedve!
 
Ikeäs!En meg nem láttam az ikeäban ilyen foliät!De mitől kekes árnyalatu a hätter?

Pedig van. Csak jól el van dugva. Egyébként szerintem inkább valami barkács boltba vegyél ez az ikesá nem a legjobb. Eléggé buborékos maradt...
A kék szín igazából csak a fényképező white balancetól olyan. Egy másik beállítással pl ilyen:


DSC_0709
by outro, on Flickr

Hogy igazából milyen az meg titok. Ahhoz fel kell jönnöd Hamburgba hogy lásd :D :D ;)
 
Lassan egy hete megy az új skimmer. Talán már levonhatok konzekvenciákat. A növénydarab összegyűjtésében nem jeleskedik, viszont a felszín kristálytiszta maradt. Hála istennek az olajszerű hártya ellen hatásosnak bizonyult. Néha egy kicsit utána kell állítani a lenti szelepen, illetve a vízszint ingadozásra is érzékeny. Figyelni kell hogy mindig vissza legyen töltve az akvárium. Egy hét után azt mondom hogy bevált.


2014.03.20_0253
by outro, on Flickr


2014.03.20_0255
by outro, on Flickr


2014.03.20_0258
by outro, on Flickr

Alakulnak a színek is az akváriumban. :)


2014.03.20_0259
by outro, on Flickr


2014.03.20_0271
by outro, on Flickr
 
Ja még annyit akartam hogy tisztítani még nem tisztítottam. Egy hét után szerencsére nem sok retek van rajta. Szerintem úgy kell majd pucolni mint a Lyllit. Kb 3-4 hetente egyszer.
 
Back
Oldal tetejére