• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

216L Ryuboku

Labirintkopoltyus said:
Ovovdás garniról a kép nem piskóta. Eddig akartam nevezni a garnéla fotó versenyre de már nem :D

Na, azért nem hiszem, hogy fogni kellene a kezedet fotózás terén :)
 
Köszi szépen mindenkinek örülök, hogy tetszenek a fotók.

Persze, persze mindenki adja itt a NAGY SZERÉNYET, aztán a versenyen meg majd tucatjával repkednek a jobbnál jobb képek! ;)
 
úgy látom egy történet véget ért.... meglepően rövidre sikerült :shock:
azért várjuk az új látványt természetesen.
 
Véget bizoy :(

Nagyon szerettem ezt az akit, de most majd valami olyat szeretnék csinálni, amit talán kevesebbet kell nyírbálni(lassabb növények) és így talán hosszabban élvezhetőek lesznek azok az időszakok, amikor a legszebb képét mutatja. A terv egy iwagumi szerűség(feleségem kívánságára) lesz aztán, hogy milyenre sikerül majd, azt úgyis megmondjátok ;)
 
:cry: :cry: Oh most én is elmorzsoltam néhány könnycseppet az akiért.... ;) No de lépjünk tovább :D Várjuk a következőt :cool:
 
Tényleg szép volt kár érte :cry: ,kíváncsian várjuk a folytatást.
Biztos vagyok benne,hogy N-dee barátunk ismét nagyot alkot ;)

Hol vannak a lakók,hordóban vagy a régi akiban ?
Garnélák bértartását az esetleges szaporulatért cserébe vállalom,feltéve,hogy az Altumok mellett életben maradtak :)
 
Halakat visszavittem az üzletbe egytől egyig, mert az "új" akiban új lakók lesznek. garnélák egyelőre ki vannak téve egy 21L-s akiba, plusz lányom 35L-s akija is hajléktalan szállóként üzemel pár napig :)

Az akvárium átépítésén nagyjából túl vagyok(már víz is csobog benne :) ), Elvileg ma megérkezik a hiányzó növényszállítmány és akkor befejezem az ültetést is, de ez már egy másik történet lesz...
 
Tényleg kár érte,már várjuk a következőt !
Mégis milyen talaj és kő van az újban ?
Na és a növények?
 
Szerintem N-dee nem fogja lelőni a poént :) Majd ha meglesz az egész akkor megmutatja a népnek. :D :cool:
Azért én is kíváncsi vagyok nagyon... :twisted:
 
De az imént lelőttem :) Viszont több kép tényleg nem lesz egy darabig :)
 
Kár az akiért,de szerintem a követező biztosan kárpótol.

N-dee said:
Halakat visszavittem az üzletbe egytől egyig,

Budapest előnyös város,de nem csak ebből a szempontból.Nekem az előző akiból ott hevernek "parlagon" halak,mert nem engedi az egy szem akvarista bolt vezetője,hogy halat vigyen eladásra valaki,vagy egyáltalán hirdetést tegyen ki.Nagyon nehéz megválni tőlük,ha csak ingyen oda nem adom valakinek.De hol tegyem ezt közzé,ha nem az akvarista üzletben.Éket fejű BÖSZME halárusok vannak.
 
Back
Oldal tetejére