• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS-project by Attibva

Vik a piros ilyen élőben is, sőt inkább bordó!!! Zöldet kellett kicsit visszavennem mert az túl sok lett a beprogramozott szinten, illetve kis kontrasztot nyomtam rá élesítéssel!
 
Vik a piros ilyen élőben is, sőt inkább bordó!!! Zöldet kellett kicsit visszavennem mert az túl sok lett a beprogramozott szinten, illetve kis kontrasztot nyomtam rá élesítéssel!

Jaja a piros kicsit digit piros. Élőben sokkal szebb a Ludwigia én sem mindig tudom elkapni a színét.
Nem cinkelésnek írtam. Kicsit karcol a kép olyan borotva, de most kifejezetten jót tesz neki. (y)

Ahogy látom működik a Planta-val is tökéletesen!
 
Készítettem egy vidit tegnap, azt most töltöm fel, addig két kép az aksiról:

9264203752_db2465ec94_h.jpg
9261428561_38d037d2e0_h.jpg
 
Micsod tempót diktálnak a halak a videó elején :)
Szépen fejlődik az akváriumod,várom a formázott képeket.Meg elég durva lesz a hátsó rész,ha a Ludwigia sp. bedúsul.
Gratula :)
 
Imádom ezeket a zöld neonokot! Nem félősek, gyönyörűen jön a kék színük, és hát zabagépek...
Bár már Cecska kollégát kérdeztem a nyírási formáról, de ha van jó ötletetek azt szívesen veszem!!! ;)

Egyébként tegnap este volt egy kis időm és leültem a puffra az aki előtt (baba mellett nem sok idő van esténként, vagy ő ül ott... :D :D) és mondtam is a nejemnek, hogy másfél hónappal ezelőtt iszonyat el voltam keseredve az alga miatt, mert nem nagyon láttam az alagút végét... most meg gyönyörű egészséges minden... érdemes volt kitartanom..
 
Back
Oldal tetejére