• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma N-emy 54l-es növényese

Branchy Scrubs HAC 6.hely

Akkor következzen egy zárósor erről az akiról is. Mivel már befejezett akvárium lesz, 1-2 képet még beszúrok ide az utolsó fotókból, amik készültek szétszedés előtt. Sajna egy kis CO2 ingadozás miatt felütötte a BBA a fejét a faágakon(bohóckodtam a reaktorral) ,így a fotózáskor már látható jelét adta. Később még rágyúrt egy kicsit , de a rehabilitációt már nem volt kedvem megvárni ,így inkább szétszedtem az akit és pár módosítással újra ültettem.
Akkor a HAC képek :
10204067_34e382394a31e0d424297590480cee37_l.jpg

nagyban: https://img2.indafoto.hu/9/7/102617_7f01 ... e37_xl.jpg
és a full shot:
10204045_b5605a61738887d036032a99766f605e_l.jpg

nagyban: http://img3.indafoto.hu/9/7/102617_7f01 ... 05e_xl.jpg
Meg kell hagyni, ennyire jó helyezésre közel sem számítottam. Látva ,mennyire szép akváriumok voltak láthatóak a naplókban ,maximum a középmezőnyre számítottam csak. Az eredményeket figyelve első "D" betű a homlokomon Hunor akváriuma volt az első helyen(fantasztikus) a második "D" az enyém a 6. helyen(a vártnál sokkal jobb helyezés).
Kívánok minden akvakertésznek a továbbiakban is sok sikert és elég KITARTÁST :!:
 
Kár érte, hogy szétszedted, nagyon jó ez az aki, gratulálok hozzá! :clap: A fotó is nagyon tetszik. Mivel készült? Jól néz ki az az ízzó csík a háttér fölött. :thumbup:
 
Ez az akvárium amire még sokszor visszanézünk majd. Különlegesen egészséges szép formájú növények és épp csak annyi vöröses szín van benne, hogy megbolondítsa a képet.

Az utóbbi idők egyik legjobb akváriuma itt a fórumon. Bármikor szívesen visszatérek rá. Erre is jó a fotózás ezek a stem akik nagyon ritkán pompáznak így hosszú időn át. De ez a kép már be fog égni a retinánkba. ;)
 
Szeretnék én is gratulálni az akidhoz, nekem ez a kedvencem a mezőnyből, valahogy egyszerűen szép és látványos, lehet lesz még nekem is egyszer holland akim ;) .
 
Köszönöm mindenkinek a gratulációt. Viktornak igaza van a stem akikkal kapcsolatban ,sokáig nem tarthatók fent teljes szépségükben ,az ollónak pedig mindig kéznél kell lennie. A buja növényzet viszont nagyon látványos tud lenni és a teljes hardscapet meg lehet oldani helyes nyírással valamint megfelelő telepítéssel.
 
oRphEus said:
A fotó is nagyon tetszik. Mivel készült?
Egy kis Canon Powershot A530 volt a bűnös :thumbup: .Öcsémtől kértem gyorsan el , mert az én Finepixemnek szerintem hamiskásak a zöld színei és az azzal készült képek valahogy élettelennek hatottak.
 
N-emy, én is gratulálok!

Eszméletlen szépen van nyírva az aki és a kis piros folt a háttérben is nagyon szuggesszív, bravó! :clap: :clap: :clap:
 
Én is szeretném jelezni, hogy igen szépen sikerült az akváriumod. :) Szép munka! :thumbup:
 
Szia N-emy!
Nagy gratuálciót érdemelsz. Gyönyörű akit sikerült ősszehoznod, és mesterien nyírtad meg a bokrokat. Nálam elöbbre végeztél volna,de szerintem kiérdemelted a "közönség díjat". :clap: :thumbup: :clap:
Az akváriumod a nagy kedvencem!
 
Én is szeretnék gratulálni a 6. helyhez,nagyon kellemes ránézni az akira,élőben még szebb lehet.Egy pici problémám csak a középre orientáltságában van.
Még egyszer gratula!
 
Wow! Valahol lemaradtam erről az akváriumról, amit nagyon bánok, fantasztikusra sikeredett !(A kép és az akvárium is!) maxium tisztelet neked :clap:
 
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a dicséretet, igazán jól esik :oops: .
kocsa said:
Nálam elöbbre végeztél volna,de szerintem kiérdemelted a "közönség díjat". :clap: :thumbup: :clap:
Az akváriumod a nagy kedvencem!
Örülök ,hogy ennyire tetszik ;) . Én elégedett lettem volna egy 10. és 20. közötti helyezéssel is és elvileg erre is számítottam. A vártnál is jobb 6. hely hab volt a tortán, így nem csak elégedett ,de boldog is lehetek :D és az önbizalmam is kapott egy kis lökést.

viktorlantos said:
Egy kicsit erre az akira emlékeztet, de csak nyomokban

imagen71.jpg
Igen ,talán. Sok hasonló akit láttam és ez az elrendezés jött be leginkább. Egy nagyobb akváriummal lehet ,hogy könnyebb dolgom lett volna. Itt nagyon kordában kellett tartani a tenellust és a HM-et, hihetetlen ütemben képesek nőni. A legtöbbet használt kellék az olló és a csipesz volt...
 
Csak most néztem meg alaposan: KIRÁLY lett :clap: Ami leginkább elnyerte a tetszésem a HM nyírásával megnövelt mélység, mintha nem 30cm állt volna a rendelkezésedre.Elismerésem :thumbup:
 
Köszi az elismerést. Pont a HM miatt nem volt egyszerű karban tartani az akit, de a látvány miatt mégis megérte.
Ez az aki már sajna nincs meg . A H.A.C. után lecseréltem egy 3cm-el magasabb 59 literesre, ami jelenleg már lassan egy hónapja üzemel és hamarosan készülök felrakni róla képet egy új naplóban ;) . Ebben jóval kevesebb a HM, de majd meglátjátok...
 
N-emy said:
oRphEus said:
A fotó is nagyon tetszik. Mivel készült?
Egy kis Canon Powershot A530 volt a bűnös :thumbup: .Öcsémtől kértem gyorsan el , mert az én Finepixemnek szerintem hamiskásak a zöld színei és az azzal készült képek valahogy élettelennek hatottak.
Most olvasom, hogy Canon Powershot A530-al fényképeztél. Nekem is volt ilyen gépem, de soha nem tudtam vele ilyen éles képet készíteni, pedig rengeteg manuális lehetőség van a gépben. Emlékszel még, a beállításokra?
Ezt az akváriumot végig 48W-al világítottad? A fotózáshoz sem használtál kiegészítő világítást?
 
Back
Oldal tetejére