• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

Nem mertem jelentkezni, mert féltem @mmccannon haragjától amit csalódottsága szülne amiért nem vágtam vissza és ültettem szét a rotalákat ahogyan megigértem......
Mostanra végre sikerült és ime 1-2 kép
Na, szépen alakul. @Rudi50 eltalálta, még egy kicsit kopaszd meg a hátsó fertályt, a lemetszett részeked meg ültesd a mostani bokrok köré. Így egy nagyon szép és egybefüggő növényháttered lesz. 🙂

Nemá, ez totál kiszúrás, hogy pont amikor megint emelkednek az esetszámok, akkor akartok egy összeröfit. Így nekem ezt is ki kell hagynom. 😭
 
Na, szépen alakul. @Rudi50 eltalálta, még egy kicsit kopaszd meg a hátsó fertályt, a lemetszett részeked meg ültesd a mostani bokrok köré. Így egy nagyon szép és egybefüggő növényháttered lesz. 🙂

Nemá, ez totál kiszúrás, hogy pont amikor megint emelkednek az esetszámok, akkor akartok egy összeröfit. Így nekem ezt is ki kell hagynom. 😭
Remek.... most megint nem tudok irni a naplómhoz 2hétig amig le nem nyirom :D
 
Köszönöm az érdeklődést! Mindenképpen jelentkeztem volna azonban ezek az üzenetek adtak egy nagyobb löketet! :p
Országos orvosi oxigén ellátásban jelentősen részt vesz a cég ahol dolgozom és mivel rendelkezem "bármilyen" ( :D ) jármű vezetéséhez szükséges okmányokkal igy az irodai laptop elől elkerültem kamionok kormánya mögé. :)
Sikerült is lebetegednem ( #nemkovix :) ).... emiatt tudok most itthonról végre irni Nektek náhány sort.

Itt mondjuk pont CO2 lefejtés zajlik (nem akváriumi növényeknek :) ) de a oxigén is ilyesmi.
Inked20211208_071951_LI.jpg

Munka miatt borzalmasan kevés idő jutott az akváriumokra! 2hét alatt 1 maxiumum 2 alkalommal láttam őket felkapcsolt világitás mellett.... Volt aki sajnos meg is szenvedte ezt, mert az egyik aprócska Wabi gömb kiszáradt :(
A viz alatt lévő növények viszont baromira élvezték, hogy arra nőnek amerre szeretnének és annyit amennyit nem szégyelnek.

20211217_185733.jpg
20211217_192323.jpg

@kunakos buce-ja is jól érzi magát annak ellenére, hogy 3napig egy zacskóban volt utána meg 4-5 napig csak keringet valahol a vizben..... Kép készülte óta sokkal üdébb! :)
20211217_191641.jpg

Utálom mikor szétdobálva hagyják a ruháikat...... :) ( A mohákat is rendesen vissza kellett vágni mert bealgásodtak )
20211211_201630.jpg
 
Nyirás után picit kopaszon viszont újra mindenhol megfelelő a keringés és "mindenhová" jut elég fény is :)
20211218_200314.jpg


A raktárra is ráfért már egy pici igazitás. Remélem az elkövetkezendő 2 hónapban már lesz rá idő, hogy megépitsem annak megfelelően amit elképzeltem. :D
20211221_180626.jpg

@Rudi50 miatt van az egész!!!!!! Addig mondogatta és mutogatta a képeket a Wabijáról, hogy elkaptam ezt a betegséget is :) Egyáltalán nem olyan szépek még mint @argobalogtibi üvegei de egyszer őt is utolérni az egyik cél! :)
A rendszertelenség az életemben nem segit erre rá sajnos, igy elő elő fordul, hogy nem a megirt tervek alapján kapnak nedvességet és/vagy fényt.

20211221_180550.jpg20211221_180635.jpg

Nem tudom melyikőtök emlékszik erre az Alternanthera sessilis párra, akik sok fény és sok Co2 ellenére nem csináltak semmit.
Most nem tudják abbahagyni a növekedést. Jövőhéten hintát akasztok az egyik ágára :D
20211221_180638.jpg


Köszönöm ha elolvastad! :) A képek minőségéért és kuszaságuk miatt elnézést kérek, kapkodva készültek! További szabadidő függvénye és csinálok olyat amin minden lényeg látszódik :)
 
Back
Oldal tetejére