• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Redridge mountains - Iwagumi

Uff!
Na, majdnem összejött az egy éves napló bejegyzés. :D
Szegény akvárium át lett költöztetve Tami baba erkezése előtt a folyosóra, azóta meg csak minimális karbantartás és heti 20 liter vízcsere történt.
A stemek mennek minden felé...de cserébe a gyepnek valók stagnálnak.
20240124_182604.jpg
Ha egyszer lesz rá időm kikupálom egy jó fotó erejéig :p
 
Uff!
Na, majdnem összejött az egy éves napló bejegyzés. :D
Szegény akvárium át lett költöztetve Tami baba erkezése előtt a folyosóra, azóta meg csak minimális karbantartás és heti 20 liter vízcsere történt.
A stemek mennek minden felé...de cserébe a gyepnek valók stagnálnak.
View attachment 180122
Ha egyszer lesz rá időm kikupálom egy jó fotó erejéig :p
De jó hallani/olvasni Felőled! :love:
Figyu, nem lehetne, hogy mondjuk 6 hónapra rövidítsd a bejelentkezéseidet? Ha sűrűbben, Isten bizony, nem fogok reklamálni.
OK, most jól áll az akvának a távolság, de ismerve Téged, innen is pöpec formára tudod majd hozni. 💪
 
De jó hallani/olvasni Felőled! :love:
Figyu, nem lehetne, hogy mondjuk 6 hónapra rövidítsd a bejelentkezéseidet? Ha sűrűbben, Isten bizony, nem fogok reklamálni.
OK, most jól áll az akvának a távolság, de ismerve Téged, innen is pöpec formára tudod majd hozni. 💪

Hát na.
Elvégeztem a tavasz óta 2 szakmát, most már hivatalosan is asztalos vagyok.
Babavárás, közben építkezés, a pici érkezése óta még most kezdem el utol érni magam.
Elkezdtem építeni most a télen a műhelyemet. A gyerekek és az otthoni munkálatok elveszik minden időmet.
 
Back
Oldal tetejére