• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

A múlt heti Chihiros és ADA beérkezés után a héten egy brutál Oase szállítmányunk jött. Ma, holnap (vagy tegnap) érkezik egy csomó Dennerle akvárium stb.
BTW egy jó kis Dennerle promónk fut éppen a nano akváriumokra. Tudsz róla? Nem? Aki a hírleveleket követi tud róla. :D Érdemes feliratkozni, ha még nem tettétek meg.
Igyekszünk GA színvonalhoz méltó tartalmakat tolni. Jelentsen ez bármit is. 😋
 
A múlt heti Chihiros és ADA beérkezés után a héten egy brutál Oase szállítmányunk jött. Ma, holnap (vagy tegnap) érkezik egy csomó Dennerle akvárium stb.
BTW egy jó kis Dennerle promónk fut éppen a nano akváriumokra. Tudsz róla? Nem? Aki a hírleveleket követi tud róla. :D Érdemes feliratkozni, ha még nem tettétek meg.
Igyekszünk GA színvonalhoz méltó tartalmakat tolni. Jelentsen ez bármit is. 😋

Múlthéten egyébként ha emlékezetem nem csal több, mint 20 raklap áru jött. Hát, így készülünk, mint a karácsonyi szezonra. :)
 
Már olyan rég volt készleten, hogy szinte el is felejtettük. De a mostani ADA szállítmányban végre ismét kaptunk az eredeti Aqua Soil Amazonia talajból. Igaz csak a 9 literes jött, de 60 litertől felfelé úgy is ez az ami kell
 
Befutott az új Aquario szállítmány is. Kaptunk a ver 2 kiadásból, talán elsőként az EU-ban.

Miben különbözik a v2 a v1-től? Pont most vettem pár hete 1-est, és bizony tuningolni kellett a skimmer részét mert magától simán elsüllyedt (vágni akartam a szárából hogy könnyebb legyen, de végül csak hungarocell ment a szoknyája alá, féltem hogy túl instabil lenne rövidített szárral)
 
Back
Oldal tetejére