• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Mára hoztam két érdekes képet.
Az felső kép december végén készült az utolsó karbantartásom alkalmával egy olyan berendezésről amit 2018 elején kikészítettünk. Az előtér az hagy némi kívánni valót maga után az belátom de egy vállalható jó ránézős akváriumot hagytunk az ügyfélnél.
IMG_2269.JPG
Az alsó képen ugyan az az akvárium látható egy hónap elteltével immár egy másik "cég" által preferált köntösben.
WXDO4028.JPG
A következtetéseket szerintem az élet sok területére rá lehet húzni.

Ezt az akváriumot már nem szeretném karbantartani, pedig szerettem!
 
Mára hoztam két érdekes képet.
Az felső kép december végén készült az utolsó karbantartásom alkalmával egy olyan berendezésről amit 2018 elején kikészítettünk. Az előtér az hagy némi kívánni valót maga után az belátom de egy vállalható jó ránézős akváriumot hagytunk az ügyfélnél.
View attachment 180342
Az alsó képen ugyan az az akvárium látható egy hónap elteltével immár egy másik "cég" által preferált köntösben.
View attachment 180343
A következtetéseket szerintem az élet sok területére rá lehet húzni.

Ezt az akváriumot már nem szeretném karbantartani, pedig szerettem!
az első a halak kivételével pofás volt, a másodikról meg annyit hogy legalább ha kigyullad az akvárium van mivel eloltani :D
 
És mit csinált vajon a másik cég az ipari mennyiségű növénnyel ami benne volt az eredeti scape-ben? Gondolom eladták egy másik ügyfélnek... :D :D
 
Mára hoztam két érdekes képet.
Az felső kép december végén készült az utolsó karbantartásom alkalmával egy olyan berendezésről amit 2018 elején kikészítettünk. Az előtér az hagy némi kívánni valót maga után az belátom de egy vállalható jó ránézős akváriumot hagytunk az ügyfélnél.
View attachment 180342
Az alsó képen ugyan az az akvárium látható egy hónap elteltével immár egy másik "cég" által preferált köntösben.
View attachment 180343
A következtetéseket szerintem az élet sok területére rá lehet húzni.

Ezt az akváriumot már nem szeretném karbantartani, pedig szerettem!

c0393c1794c27e810b70a2397af9d165.jpg
 
Back
Oldal tetejére