• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

64l-es akváriumom

A csigák gyülekezőt szerveztek az akvámban... :mrgreen:
(a kép nagyon rossz lett :oops: )
5497166707_9f007e51f9.jpg

Ez olyan mint egy tányércsiga (lehet az :?: ),és ez is nagyon kicsi.
 
csoli said:
Ma jött egy levél(a lényeg):
5512140223_21df4967fb_z.jpg

... :cry:

pff, ilyen nálam is volt, de mindig rövidebb ideig tart. Vagy szünetmentes táp vagy átviszed valamelyik közeli rokonhoz a szűrőt ahol van áram. Ha nem akkor reggel öntsd le róla a vizet és egy hétig sűrűbb vízcsere és adagolj baktériumot a vízbe.
 
Az áramszünethez még annyi lenne a kérdés, hogy mára terveztem az amano garnélák betelepesítését.Várjam meg vele az áramszünetet ami még egy hét vagy már berakhatom őket? :?:
 
A mostani helyzet:A HC folyton kijött a talajból és beleakadt a rotalába úgyhogy szétszedtem kisebb szálakra és visszaültettem.
A tegnapi áramszünet 7:30-kor kezdődött, én meg 10-kor keltem fel...Miután 2.5 órát állt a szűrő leengedtem, de valószínű nem sokat értem vele. :(
Ma megjelent egy nagyon kevés fonal alga remélem nem lesz több.A narancsoknak szerencsére nem lett semmi bajuk az áramszünet alatt.
Ma csinálok képet az akváról.
 
Ma megjött az újfajta D.C. nagyon szép. :)
Rendeltem Shirakura garnitápot és miközben ették az egyik garnélán észrevettem hogy petés.Bár kis garnélák nem lesznek mert sós víz kell a petéknek,de azért örülök hogy ezek szerint jól érzik magukat.
A moha a fákon már nagyon durván megnőtt, és a többi növény is jól érzi magát.
 
Még meg van. :)
Holnap ha sikerül normálisat csinálnom felteszek képet.
A HC sajnos szépen lassan eltűnt már alig van pár csomó.Elég nagy csomókba ültettem el amik kijöttek és beleakadtak a rotala szálai közé ahol elrohadtak.Vagy újra ültetem, vagy a tropica valamelyik új mohájával fedem be az aljzatot.
 
Back
Oldal tetejére