• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Az ösvény

Akkor leszek én az első és bocsáss meg az őszinteségemért :shy:
Ezzel a kőtengerrel sikerült elcsúfítanod ezt a gyönyörű akváriumot...
 
Tekintve, hogy én javasoltam több követ, gondoltam azért úgy illik, ha megírom, nem pont erre gondoltam:) Az ösvény így eltűnt. Szóval valahol a két állapot között lenne jó talán.
 
Tekintve, hogy én javasoltam több követ, gondoltam azért úgy illik, ha megírom, nem pont erre gondoltam:) Az ösvény így eltűnt. Szóval valahol a két állapot között lenne jó talán.
Valahogy így: középen egy ösvény, szélén pedig kiskavicsok:
42d6533b1eb69567d6a206b53449529f_12-1170-1170.jpg
 

Mire gondolsz?

Koporsóra? Fejfára? Koszorúra? A kérdésedre nem lehet mit válaszolni :)

Pl egy tojásrántottához vacsira 4 tojás, 2 szelet sonka egy pici hagyma.
De mondjuk az autómba olajcseréhez 4 liter olaj.
Gyerekjátékból ne vegyél sokat egyszerre.
És fejfájáscsillapítóval is csak óvatosan.

:)

A kérdésedre egyetlen válasz van.

Mindenből épp annyit amennyire szükség van :)
 
Hoppá az ki maradt hogy miből. Látszik hogy még reggel volt.:rolleyes::banghead::facepalm:
Megjelent az aksiban a fonál alga meg a zöld por és az ecset is.
Hány darab Amano garnéla kellene és Oto ? A fonál algára gondolom kicsi sziámi algázó kellene de szerintem 30 literben nem érezné magát jól.
 
30 liter tényleg elég kicsi sajnos.

Otocinclusból amíg az elején kell kitakarítani max két kicsi elég.
Amanokból hiába rakod majd be a kis méretű garnélákat szerintem 1 este alatt elmennek majd.

Tigris, vagy sakura garnélából kellene egy nagyobb csapat.
Szimi farokfoltosból csak gyerek, de ők annyira mozgásigényesek, hogy már erre az időre is kínzás őket betenni.

Lődd be a fényed, csinálj black out-ot. 15-20 tigris vagy sakura ha nem is azonnal idővel segít.
 
Itt van az algáról pár kép. Lehet rossz a flow ? Várom a tippeket (@viktorlantos @inadsz ). Köszönöm előre is. :)

alga by bencefanta, on Flickr

12086846_1048631011836729_1024267760_n by bencefanta, on Flickr

12084037_1048631188503378_708097825_n by bencefanta, on Flickr

12076860_1048631228503374_1589320946_n by bencefanta, on Flickr

12067111_1048630998503397_736341882_n by bencefanta, on Flickr
A diffuzor nincs túl jó helyen.A bubik amiket ereget így fotón is nagynak tünnek.Valószínű,hogy egy alapos áztatás ráférne.Ez eléggé befolyásolja a megfelelő co2 szintet.Ahol most a dc-d van ott ideális lehet.Ha jól látom jettel tolod amivel koncentráltabb az áramlás ami szintén gondot okozhat.
 
A diffuzor nincs túl jó helyen.A bubik amiket ereget így fotón is nagynak tünnek.Valószínű,hogy egy alapos áztatás ráférne.Ez eléggé befolyásolja a megfelelő co2 szintet.Ahol most a dc-d van ott ideális lehet.Ha jól látom jettel tolod amivel koncentráltabb az áramlás ami szintén gondot okozhat.

Lehet rossz a flow ?

Na meg mintha lett volna itt egy kis CO2 túladagolás is, nem? Legalábbis a fotó szerint a DC színe erről árulkodik, vagy rosszul látom? (elég sárgás maga a fotó is).
Remélem, sikerül még visszafordítanod a kezdeti állapotokat, nagyon szép kis nanonak indult. Ne add fel.
 
Back
Oldal tetejére