• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Az ösvény

Köszönök minden hozzászólást , a co2 ugy van belőve hogy 2 óra múlva minden bubizzon. Élőlény nincs benne emiatt. A difit csak cloroxba tudom rakni az is jó? Csak ez a fejem van meg egy esőztető.
 
Köszönök minden hozzászólást , a co2 ugy van belőve hogy 2 óra múlva minden bubizzon. Élőlény nincs benne emiatt. A difit csak cloroxba tudom rakni az is jó? Csak ez a fejem van meg egy esőztető.
A coroxos oldat jó a tisztításra,de ha tudsz szerez be egy csere difit.A co2 viszont lehet sok is ha így állítod be.
 
Sokáig nem volt benne élőlény.Crs-ek vannak most,de ők max a lehulló halkaját takarítják.
 
Ha jól látom jettel tolod amivel koncentráltabb az áramlás ami szintén gondot okozhat.
A jetet Én ajánlottam Neki, mert az esőztetőjével gyakorlatilag nem volt flow, a buborékok függőlegesen elhagyták az akváriumot, nem tudta beoldani a CO2-t.
 
Én nem gondolom, hogy flow porbléma lenne. Én is inkább a co2-re gyanakszom. Az 5 napos BlackOut után kevesebb fénnyel, mértékletes co2-vel és táppal indítanám újra az akváriumot. Takarítók pedig nem ártanak, amano, oto és esetleg egy vadas csapat garnéla segíthet a maradék alga (és/vagy maradványai) eltűntetésében.
 
Szerintem nagyon sok a "koszolás" az ösvényen, azoknak a kis kavicsoknak legalább a felét még ki kéne szedni. Az egész akváriumon látszik, hogy bajok vannak, nincs egészséges kinézete. Próbáld meg rendbe tenni a lehető leggyorsabban, mert ilyen kondiban nem szépek a növények. Fogkefét is pörgesd meg a kezedben kicsit...
 
Ne nyírj semmit! Sötétíts :) Én tolnék egy pár napos blekket' és meglátnám mi marad utána. Vagyis ahogy előttem szólták, előbb ki kell vakarni a "koszból"
Egyébként alapjaiban nekem bejön az elgondolásod (y)
 
Köszönöm a hozzászolásokat.
  • 1,5ml micro macro megy naoi szinten.
  • az ösvényt akkor kitakarítom rendesen meg fogkefézek
  • black out már volt 4 napos de az istenért nem tűnik el :mad::mad::mad:
 
Sziasztok, jelenleg így néz ki az akvárium.
Tápozás most már full ADA.
Növényeknek ez jobban tetszik ahogy megfigyeltem.
A jobb hátsó sarokból nagyon hiányzik az a nagyobb kő (vagy csak rátöltöttél és nem látszik?), és az apró kavicsok a szélekről. Sikerült nevezned a végén?
 
Utoljára módosított:
A jobb hátsó sarokból nagyon hiányzik az a nagyobb kő (vagy csak rátöltöttél és nem látszik?), és az apró kavicsok a szélekről. Sikerült nevezned a végén?
Sikerült nevezni, a kő meg összement. :D:eek: Igazából a növények megindultak nagyon meg a talaj tömördött és ilyen lett sajnos :(
Remélem azért valami jó helyre beérek vele. (Top 3 nak örülnék a legjobban :love: de esélytelennek látom)
 
Back
Oldal tetejére