• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotózás

A franc a pofázmányodat de jó kis képeket lőttél. Most láttam csak a teljes sorozatot a flickr-en. Van köztük egy két windows háttérnek is beillő darab. ;) :thumbup:
 
attibva said:
Pöpec képek Tibi! :clap:
Köszi attibva. ;)
viktorlantos said:
A franc a pofázmányodat de jó kis képeket lőttél. Most láttam csak a teljes sorozatot a flickr-en. Van köztük egy két windows háttérnek is beillő darab. ;) :thumbup:
:lol: köszi viktor, majd mesélek. ;)
Ja a polár szűrős, olyan szép környezet volt, hogy muszáj volt megörökíteni. ;)
 
Pár kép :) Az elsőt elfelejtettem elküldeni így csak az előnézetig jutottam :D





Ez hosszabb obival jobb lett volna
 
Az első képed a legjobb, nekem az tetszik igazán.(a Flickr-n már leírtam a véleményem)
Gondolom sok szín nem igazán volt a témában, ezért nagyon jó ötlet volt az FF kép, s gyönyörűen kiélesítetted a függőleges láncot. :thumbup:

Akkor most 550-ed van????? :roll: :eek:
Így egyszerű, de a technika nem minden, technika csak segít a fotósnak, de neked nem igazán kell segítség. ;)
 
Cecska said:
Az első képed a legjobb, nekem az tetszik igazán.(a Flickr-n már leírtam a véleményem)
Gondolom sok szín nem igazán volt a témában, ezért nagyon jó ötlet volt az FF kép, s gyönyörűen kiélesítetted a függőleges láncot. :thumbup:

Akkor most 550-ed van????? :roll: :eek:
Így egyszerű, de a technika nem minden, technika csak segít a fotósnak, de neked nem igazán kell segítség. ;)

Köszi :) Van egy színes változat is a láncosból flickr-en. Mindkettőnek más a hangulata.
Igen, nagyon jó áron jutottam hozzá az új II-es kitobival, így nem volt értelme mondjuk 1000D/1100D-t venni.
 
inadsz said:
Köszi :) Van egy színes változat is a láncosból flickr-en. Mindkettőnek más a hangulata.
Igen, nagyon jó áron jutottam hozzá az új II-es kitobival, így nem volt értelme mondjuk 1000D/1100D-t venni.
A Mázlista, én is gondolkozok a vázcserén, de ahoz meg túl kéne adni a mostani 1000D-n. :roll:
Gratu az új géphez. ;) :thumbup:
 
Cecska said:
inadsz said:
Köszi :) Van egy színes változat is a láncosból flickr-en. Mindkettőnek más a hangulata.
Igen, nagyon jó áron jutottam hozzá az új II-es kitobival, így nem volt értelme mondjuk 1000D/1100D-t venni.
A Mázlista, én is gondolkozok a vázcserén, de ahoz meg túl kéne adni a mostani 1000D-n. :roll:
Gratu az új géphez. ;) :thumbup:


:) Nem tudom hány expo van benne, de egész jó áron láttam őket eladni. 550D-t pedig alig használtam kínálni.

attibva said:
Dani, szuper képek!!!! :thumbup:
Köszi :)
 
Gondoltam a "Naplók" után csatlakozom ehhez a topikhoz is ;)

6059553481_29c5afe12c_b.jpg


Nikon D300
Nikon 24mm f/2.8
ISO 400
f/5
1/1250 mp
 
inadsz said:
Cecska said:
Az első képed a legjobb, nekem az tetszik igazán.(a Flickr-n már leírtam a véleményem)
Gondolom sok szín nem igazán volt a témában, ezért nagyon jó ötlet volt az FF kép, s gyönyörűen kiélesítetted a függőleges láncot. :thumbup:

Akkor most 550-ed van????? :roll: :eek:
Így egyszerű, de a technika nem minden, technika csak segít a fotósnak, de neked nem igazán kell segítség. ;)

Köszi :) Van egy színes változat is a láncosból flickr-en. Mindkettőnek más a hangulata.
Igen, nagyon jó áron jutottam hozzá az új II-es kitobival, így nem volt értelme mondjuk 1000D/1100D-t venni.


Dani gratulálok az új vázhoz! Egy gondolat a 18-55 II kiadású kit kapcsán. Ha minden igaz, lényegében nem változott az objektív felépítésén semmi. Lencsék, lencse csoportok vagy ilyesmi. Elvileg a burkolaton módosítottak valamit.
 
Gart Máté!
Én azt is tudom, hogy nem véletlenül tette fel pont ezt a döntöttet. :D
Ígérem, ezután jobban figyelek :angel: , mert most már egyre több a szúrós szemű profi fotós itt a fórumon... :D
 
Nigro said:
Gart Máté!
Én azt is tudom, hogy nem véletlenül tette fel pont ezt a döntöttet. :D
Ígérem, ezután jobban figyelek :angel: , mert most már egyre több a szúrós szemű profi fotós itt a fórumon... :D

Köszi Atti! ;)
Majd igyekszem én is szép képeket feltenni ide!

Labirintkopoltyus said:
Szép fotó! Sokan nem csipázzák, de én szeretem az ilyen döntött képeket! Gratu hozzá!

Köszönöm! Gondoltam bedobok valami kis hazai giccset! Ugyebár minden fotósnak megvan a maga "balatoni naplementéje", az enyém ilyen lett 2011-ben ;)
 
vapega said:
Ma esti erdőszéli kosocskák....

Jó kis kép! Erről jut eszembe egy tegnap esti sztori. Igen, én kivételesen nem a tűzijátékot néztem éjszaka, hanem pecázni mentem :cool:
A lényeg, hogy a túlpart kb 30-40 méterre volt tőlünk és ledöbbenve tapasztaltam, hogy kicsit srégen szemben ülő horgász brigádot kb 2 lépésre megközelítette egy őz. Vicces volt, hogy az őzike totál tisztában volt vele, hogy a buta pecás a vizet nézi és fogalma nincs, hogy mi zajlik körülötte 1-2 lépésre. Mintegy másfél órát töltött el úgy, hogy "körbelegelte" őket mire egy róka megzavarta és visszament az erdőbe. A róka kicsit zajosabb volt, miután lenyúlta a pecások kajás zacskóját... :D Szegény sporik csak ekkor eszméltek, hogy a "vadak" kizsebelték őket. :)
 
Nigro said:
............ srégen szemben ülő horgász brigádot kb 2 lépésre megközelítette egy őz. Vicces volt, hogy az őzike totál tisztában volt vele, hogy a buta pecás a vizet nézi és fogalma nincs, hogy mi zajlik körülötte 1-2 lépésre. Mintegy másfél órát töltött el úgy, hogy "körbelegelte" őket mire egy róka megzavarta és visszament az erdőbe. A róka kicsit zajosabb volt, miután lenyúlta a pecások kajás zacskóját... :D Szegény sporik csak ekkor eszméltek, hogy a "vadak" kizsebelték őket. :)

Hát igen az őznek pocsék az "emberfelismerő képessége", ha nem mozogsz és csöndben vagy (és jó a szeled azaz nem érzi meg a szagod) simán "rád sétál"..................a pecásokat meg a vízparti rókák általában kirámolják :mrgreen: egyszerűbb mint vadászni :twisted: .
 
boermate said:
Gondoltam a "Naplók" után csatlakozom ehhez a topikhoz is ;)

6059553481_29c5afe12c_b.jpg


Nikon D300
Nikon 24mm f/2.8
ISO 400
f/5
1/1250 mp
Gratu.
Nagyon izgalmassá tetted a képet azzal, hogy így megdöntötted. ;)
Gyönyörű kép. :thumbup:
 
Valamiért nagyon izgalmasnak találom a hosszú záridős képeket, lehet hogy azért ,mert még lelkes amatőr vagyok!! ;) :lol: :cool:
Ez a kép a kicsiny városom központján épülő (még nincs kész :? ) körforgalmat és annak forgalmát mutatja be. ;)
6064186513_61dba95f2d_z.jpg

ISO 100
25 mm
f/25
60 mp
 
Délután kipróbáltam az új makro előtétlencsémet. Hogy tetszik? Persze természetesen a garnélák fotózásához vettem :)

6070432253_ba0a183710_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére