• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua kő vásárlási tájékoztató

Én a 60*30cm alapterületű akimhoz rendeltem 15 kiló követ. Ebből 7-8 kilót raktam be. Elég lett volna a 10 kiló is, csak ki tudja, hogy pont azokat a köveket kapom meg vele. A többi kő pedig egy esetleges átrendezéshez is jól jöhet, vagy egy másik akihoz :)
Ami még jó lehet, ha 4-5 fajtájú kőből tudsz válogatni, minden mennyiségben
 
inadsz said:
Én a 60*30cm alapterületű akimhoz rendeltem 15 kiló követ. Ebből 7-8 kilót raktam be. Elég lett volna a 10 kiló is, csak ki tudja, hogy pont azokat a köveket kapom meg vele. A többi kő pedig egy esetleges átrendezéshez is jól jöhet, vagy egy másik akihoz :)
Ami még jó lehet, ha 4-5 fajtájú kőből tudsz válogatni, minden mennyiségben

Igen Dani, valóban az a legjobb, ha veszek 4 fajta követ, mindegyikből 15 kg-t. Igy lesz 60kg, amiből felhasználok 8at :)
A többi meg porosodhat... Azt hiszem előbb nyerek a lottón és majd akkor átgondolom megint.
Amúgy meg szerintem ha valaki nem tud az adott kövekből semmit kihozni, az a háromszor annyiból sem fog tudni :)

Viktor, megoldható, hogy házhoz hoztok 3 láda követ és válogatok? :)
 
Néhány hét múlva személyesen is tudsz majd válogatni.

De ahogy írtam kb. 10kg kőből megoldod a szitut. Szóval ha olyan helyen élsz, ahol elzár a víz, nem jár semmi, vagy túl messze van mindentől, az sem gond. Sok esetben megoldottunk már ilyen kihívásokat is ;)
 
viktorlantos said:
Néhány hét múlva személyesen is tudsz majd válogatni.

De ahogy írtam kb. 10kg kőből megoldod a szitut. Szóval ha olyan helyen élsz, ahol elzár a víz, nem jár semmi, vagy túl messze van mindentől, az sem gond. Sok esetben megoldottunk már ilyen kihívásokat is ;)


Hali,
figyelem a webshopot, de nem jelent meg a seiryu készlet. Nem érkezett ilyen kő?
 
Sziasztok!
Most szeretném berendezni az akváriumomat nekem ada dragon kő tetszik nagyon,sajnos messze vagyok Pest-től ezért úgy gondoltam h rendelek belőle.A kérdésem az lenne hogy jelenleg hány kilós kövek vannak raktáron? Körülbelüli méreteket tudnátok mondani azt megköszönném a vásárlás megkönnyítése miatt.
Előre is köszi.
 
OneDani said:
Sziasztok!
Most szeretném berendezni az akváriumomat nekem ada dragon kő tetszik nagyon,sajnos messze vagyok Pest-től ezért úgy gondoltam h rendelek belőle.A kérdésem az lenne hogy jelenleg hány kilós kövek vannak raktáron? Körülbelüli méreteket tudnátok mondani azt megköszönném a vásárlás megkönnyítése miatt.
Előre is köszi.

Szia ma jött meg egy szállítmány, megnézzük és jelentkezünk.
 
Sziasztok!
Lehet h már későn írok ,de nem tudnátok megmondani h milyen dragon kövek vannak most raktáron?(kg/méret))
Nagyon szeretném még ma megrendelni őket és a mennyiség miatt lenne fontos.
Előre is köszönöm!
 
OneDani said:
Sziasztok!
Lehet h már későn írok ,de nem tudnátok megmondani h milyen dragon kövek vannak most raktáron?(kg/méret))
Nagyon szeretném még ma megrendelni őket és a mennyiség miatt lenne fontos.
Előre is köszönöm!

Szia Dani, sokféle kövünk van. Elég sok kő érkezett. Nagyjából 2-5kg-os darabok vannak. Méretre pedig másfél tenyérnyitől felfelé.
A nagyobb darabok simán törhetőek a kő szerkezete miatt, ha kis akváriumhoz kellene.
 
viktorlantos said:
Szia, jött elég sok belőle. ;)

No még egy dolgot kérdezek. Gondolom iszonyat elfoglaltak vagytok most a boltnyitás előtt, webshopot frissiteni, de jelen pillanatban hogyan tudok rendelni? :)
Ott ugye nincs készleten felirat fogad.
Köszi
 
Most már ok. A rendelést jövőhéten lehet átvenni az üzletben, vagy hétfőn veszi fel a futár és kedden viszi hozzád, ha ma rendelsz. (A költözés miatt)
 
viktorlantos said:
Most már ok. A rendelést jövőhéten lehet átvenni az üzletben, vagy hétfőn veszi fel a futár és kedden viszi hozzád, ha ma rendelsz. (A költözés miatt)

Köszi, akkor inkább jövő héten elugrok hozzátok, ugyis kíváncsi vagyok arra a sok szépségre, amit alkottatok az elmúlt hetekben. Érdemes követ lefoglalnom, vagy lesz bőven?
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Éppen kővásárlás előtt állok, eddig a befutó a dragon kő volt, de most gondolkodóba estem a pagoda kővel kapcsolatban. Az ok az, hogy minden második akiban dragon követ látok, és számomra már kezd egy kicsit unalmas lenni (sorry). Ezért gondoltam a pagoda kőre. Ezzel kapcsolatban viszont abszolút nem vagyok képbe, mert nem sikerül olyan akit találnom, amiben ez a kő lenne. Megköszönném, ha tudnátok legalább egy ilyen képet linkelni. Mivel gondolom azért vizesen másképp néz ki, mint a shopban a képeken. :roll:

A másik kérdésem pedig, hogy a pagoda kő jól mutatna manado talajjal és egy mangrove fával? (A fa a jelenlegi akimban van, szép mohás ezért sem szeretnék megválni tőle)
 
Nigro said:
A 2008-as ADA versenyt ilyen akváriummal nyerték:

http://akvarisztika.budapet.hu/2008/10/ ... test-2008/
itt egy másik, kicsit sötétebb sziklákkal (a nálunk lévők inkább az előbbihez hasonlítanak)
http://www.aquascapingworld.com/forum/a ... alley.html

Biztos jól mutat a talajjal és a fával, de a legjobban akkor mutat, ha nem látszik a talaj ;)

Köszi a képeket Nigro! Az első fantasztikusan néz ki! :shock:
Ennél az akinál a nagyon magas hegyek egy nagyobb kőből vagy többől lettek kirakva?
10 kiló kőből már lehet egy szép hardscapet kialakítani egy 80x35-ös akiban?

(Bár ha minden a terveim szerint alakul, akkor szombaton személyesen is szemügyre vehetem a köveket. Remélem van jó sok, hogy tudjak válogatni. ;))
 
Egy kis segítséget szeretnék érni.
Tervezek most egy 60 x 30 x 36 -os opti akváriumot Iwagumi stílusút .
Manten köveket tervezek bele hány darab kellene bele?

Gábor
 
Back
Oldal tetejére