• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hyperborea

Franko lett.gratula.Mi a hättered?Karton?Jo lett,tetszetös az öszkep,de halkan jegyzem meg nekem kicsit lapos!(y)
 
Vízszintet lejjebb engedi
Az oke,de nem a fotozäsra gondoltam,hanem a hetköznapokra mikor leül ele es csak elvezi a lätvänyt!Nagyobb szikläkkal ütösebb!Nem gondolhatja hozzä,hogy:Nagyobb szikla,kisebb hal.+vizet leengedniDe tenyleg csak halkan jegyeztem meg.;).
 
Az oke,de nem a fotozäsra gondoltam,hanem a hetköznapokra mikor leül ele es csak elvezi a lätvänyt!Nagyobb szikläkkal ütösebb!Nem gondolhatja hozzä,hogy:Nagyobb szikla,kisebb hal.+vizet leengedniDe tenyleg csak halkan jegyeztem meg.;).
Hangosan is megjegyezheted, mert picit egy véleményen vagyunk. Próbáltam is sziklát nézni, de eddig nem volt ami tetszett volna. Gondolkodom pár dolgon...
 
csak kuchi kedvéért. A fotó minőséget most ne bántsátok pls

untitled
by tamashalasz83, on Flickr

Igazából rájöttem, hogy az UG nem is tetszik annyira. Ez a nagyon világos zöld nem jön be, így kikapáltam és ment helyére a kedvencem. HC. Meg akkor már emeltem egy picit a szinteken is.
 
N azert nem gondoltam volna,hogy szetkapod!Ugy-ugye,hogy kicsit lapos volt?Remelem a HC-vel jol järsz!En maximälisan megvoltam elegedve vele,de nem a zselessel!Az mindig ment a kukäba.Sok sikert!(y)
 
húú hát nem gondoltam, hogy belenyúlsz!
ízlések és pofonok, de nekem az előző elrendezés sokkal harmonikusabb volt, egyszerűen csak le kellett volna egy kicsit ereszteni a fotózáshoz :D
kíváncsi vagyok mi lesz, ha benövi a HC
 
húú hát nem gondoltam, hogy belenyúlsz!
ízlések és pofonok, de nekem az előző elrendezés sokkal harmonikusabb volt, egyszerűen csak le kellett volna egy kicsit ereszteni a fotózáshoz :D
kíváncsi vagyok mi lesz, ha benövi a HC
Először csak a gyepet akartam cserélni, de végül pár sziklát átforgattam. Erre a vízleeresztős dologra én is gondoltam, de abban meg kuchinak van igaza, hogy nap mint nap nézegetem. Holnap azért lövök egyet egy normális obival is, mert ez csak a gyári kit obi vol, és nem ugyanazt adja mint a másik.
Ami nagyon zavar,hogy a kis utacska részleteit újra kell csinálnom.
Ez az ug meg valahogy túl katonás. Nem nő rá a kövekre :( ràadásul nő mint a gomba. 5 nappal a fotó előtt nyírtam és nekem már így is hosszúnak tünt.
 
Szép nagyon, nekem csak a kavics vagy nem tudom mi nem jön be elől, inkább valami apró szemcsés dekorhomok... De egyébként tényleg szép :)
 
Szép nagyon, nekem csak a kavics vagy nem tudom mi nem jön be elől, inkább valami apró szemcsés dekorhomok... De egyébként tényleg szép :)
Előtte az volt, de valahogy a fotókon nem mutatott...ez meg sokat mutat. De valószinüleg leporszívózom, mert csak a tetején van egy centi.
 
Na már kb 1 hete az átalakításnak, ideje, hogy írjak valamit. Vízparaméterek mondhatni tökéletesek...ezért ma úgy döntöttem, hogy bepróbálok 3 smiley head garnélát. Pár órás ittlétük alatt eddig egész élénknek tünnek.
Cseréltem dekorhomokot, és az előző képhez képest kicsit azért még módosítgattam.
Technikában is fejlesztettem, vagyis beiktattam még 1 fénycsövet, így 3x24 watt van az aki felett. No meg elegem lett a belső diffúzorból, és pont maradt még az előző akiból egy ista külső reaktor, hát azt is beiktattam. Most meg megyek vacsizni, aztán fotózok párat.
 
Back
Oldal tetejére