• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Irodai kád 756 literben

Szia Atti!

A. Kavicsos said:
Szia Atti!


A növények nagyon jó kondícióban vannak, csak jobb elől ritkás a glossó az üvegnél.
A Blixa magasságában kivillan a kis kő fölött a glossó gyökere (ez két nyisszantás).
Ami talán leginkább szembetűnő, az az ösvény fölötti Hydrocotile bokor, ha ragaszkodni szeretnék a fókusz pontokhoz, akkor ennek kellene a legkevésbé feltűnőnek lennie, vagyis a bal oldalra kívánkozik inkább az Anubias helyére(pedig gyönyörű ott is!!!), az ágat meg csupaszon hagynám, hogy szabad legyen a tér hátrafelé!
A jobb oldalon a Blyxa helyére kellene valami figyelem felkeltő , vagy maradhatna az is, ha a bal oldalon szemben nem ugyan ez a növény lenne.
Bal lent ahol a kis gyökér ágaskodik, tennék valamilyen közepes növésű Kryptót (a Blixát innen is száműzném)!

Bocsánat, ezeket látom, tudatában tökéletlenségemnek!

Egyébbként meg csúcs szuper!!!

A.ttila

Pont egy időpontban írtunk.
Ezért lehet átsiklottál felette!
Csak a magam megnyugtatása végett, jól okoskodtam, érthető lett?!

atti76 said:
a jobb sarkon a sulawesi csigák ármánykodásai következtében kissé feljött a glosso
Az első felvetésemre már meg is adtad azóta a választ.

A.ttila
 
Atti, gratulálok a hónap akváriuma címhez! :clap: Mégha N-dee aksijára megy a hírlevél hivatkozása! :D :lol: (így N-dee-nek is gratulálok! ;) )
 
attibva said:
Atti, gratulálok a hónap akváriuma címhez! :clap: Mégha N-dee aksijára megy a hírlevél hivatkozása! :D :lol: (így N-dee-nek is gratulálok! ;) )

xrghrewiuzt :evil: :twisted:
A márciusi bogarak bezavartak. Hogyaza....


Gratu a hónap akija címhez. Szerintem megérdemelt. Gyönyörű böszme! :clap: :thumbup:
 
Vik, ez nem von le Attila érdemeiből, és így még exkluzívabb lett a hírlevél! ;) :thumbup:

ui: tudod ki hibázik...
 
Idő hiányában nem nagyon foglalkoztam vele.
Legalább 1 hónapja nem volt vízcsere, kb. 2-3x tápoztam ezalatt...
Alga nulla, a növények brutálisan felnőttek. A glosso legalább 11 centis, de harsogó zöld a teljes hosszon. Van egy kosárlabdányi HM-em, ugyanannyi blyxam, egy húsosládányi Hydroc. sp.-m ...brutál az egész :)
Talán ma megejtem ezt a 4 órás foglalkozást, ideje lenne...
 
Legalább lesz sok bejegyzés az ingyen elvihető növények rovatba! :lol: Tennél fel képet a dzsungelről?
 
atti76 said:
Idő hiányában nem nagyon foglalkoztam vele.
Legalább 1 hónapja nem volt vízcsere, kb. 2-3x tápoztam ezalatt...
Alga nulla, a növények brutálisan felnőttek. A glosso legalább 11 centis, de harsogó zöld a teljes hosszon. Van egy kosárlabdányi HM-em, ugyanannyi blyxam, egy húsosládányi Hydroc. sp.-m ...brutál az egész :)
Talán ma megejtem ezt a 4 órás foglalkozást, ideje lenne...

Csinálhatnál majd egy nyírás elött és után fotót
Vevők lennénk rá ;)
 
atti76 said:
Idő hiányában nem nagyon foglalkoztam vele.
Legalább 1 hónapja nem volt vízcsere, kb. 2-3x tápoztam ezalatt...
Alga nulla, a növények brutálisan felnőttek. A glosso legalább 11 centis, de harsogó zöld a teljes hosszon. Van egy kosárlabdányi HM-em, ugyanannyi blyxam, egy húsosládányi Hydroc. sp.-m ...brutál az egész :)
Talán ma megejtem ezt a 4 órás foglalkozást, ideje lenne...

Durván hangzik ;) Ha egyszer kicsit nem figyelsz oda, azonnal büntet. A 11cm-s glosso azért szexin hangzik. ;) :thumbup:
 
Képeket kérek én is földim! ;)

Ja, mondtam már, hogy gratulálok a gyönyörű és grandiózus collabortatív projekthez! Csak irigykedek, hogy ilyen mellett én is biztosan szívesebben dolgoznék!
 
Back
Oldal tetejére