• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nincs még neve (de van: NewAge)

Az a felszín csillanás tényleg fantasztikus,:eek: de ugyanez elmondható a növények kondíciójáról, a színekről is és a fotóról. Az én ranglistámon is az első ötben szerepelt. Gratulálok.(y)
 
Az a felszín csillanás tényleg fantasztikus,:eek: de ugyanez elmondható a növények kondíciójáról, a színekről is és a fotóról. Az én ranglistámon is az első ötben szerepelt. Gratulálok.(y)
:) Köszönöm szépen! A felszín csillanásról - ha már ez egy napló - annyit tudok elmondani és ezzel talán kicsit segíteni a kartársaknak, hogy a kép készítésekor egy vakut használtunk a háttér megvilágításához és ezt a vakut az akvárium hátára irányítottam, amikor a fotó készült. Tehát nem az akvárium mögött lévő falat villantottam (hogy az kiégjen), hanem az akvárium hátfalát. Így a felszín fodrozódása is sokkal színesebb lett és a csillanás is előjött. Hát így történt:)
 
Ezt az akváriumot lebontottam és építettem egy új scape-et. Naplózni szerintem nem fogom, de most essék róla egy-két szó:
Aminek meg kellett felelnie az új scape-nek:
  • Praktikus okokból olyat szerettem volna, amit körbe könnyű takarítani.
  • A szobában való elhelyezkedéséből kifolyólag olyat szerettem volna, ami több irányból is jól mutat.
  • A gyerekek nem a szép növényeket nézegetik főleg, hanem a halakat, ezért olyat kellett építeni, ahol olyan nagyon nem tudnak elbújkálni majd a halak.
  • Volt egy csomó kis anubiasom és nem akartam megszabadulni tőle
Így született meg a Totem.

restart.jpg
 
Örülök, hogy így sokasodnak! [emoji106] Nálam sajnos eltűnt azóta az a maradék 3-4 példány. Volt köztük egy csillagromboló méretű ősanya. Sosem gondoltam, hogy ekkorára meg tudnak nőni “öregkorukra”.
 
Tök jó lett!!!
A következő garnis kockában én is ilyesmin gondolkodom, vagy a másik opció a fekete lávakő+moha... eléggé különböző scape-ek, tudom. :)
 
Back
Oldal tetejére