• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Remake

Montevidensis?


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével

Esetleg littorella nem lehet?
Ezeknek se a levele se gyökere nem ilyen mint ennek :D
Üdv. Ilyen nekem is van, sajnos nem tudom mi lehet. Akvarisztikai boltban vettem. Végignéztem a GA teljes kínálatát, de még nem sikerült beazonosítani. Nálam a legtöbb amire képes volt, hogy életben maradt. A gyöktörzsét növeszti úgy "próbál" terjeszkedni.
Én is rengeteget keresgéltem hogy mi lehet ez de semmire se jutottam. Kezdetekben 2 éve amikor hozzámkerült low tech körülmények között volt gyenge világítással, sokkal több levele volt csak a csigák elintézték a többit. Lehet el kéne ültetnem hogy meglássuk mi lesz belőle. Csak attól félek hogy valami ronda, magas oda nem illő növény lesz belőle ami hatalmas gyökérzetet ereszt és így nehéz lesz eltávolítani a táptalaj felkavarása nélkül ha nemtetszik. Mindjárt elültetem a jobbról az első és második kő találkozásához hogy megtudjuk mi lesz belőle ha lesz valami. Addig is várom az ötleteket, ha ez egy bagyra növő növény akkor kiveszem mielött késő lenne! :)
 
Jelenleg így néz ki, nekem nem nagyon tetszik, de mondjuk a növényeknek még nőlniük kell. Megvan minden citromsavas co2 rendszerhez már csak össze kell rakni. A viviparát most ültettem, még nem vágtam le felülről. Csak a kövek mögé akartam ültetni, de ki kellett vennem a köveket így kicsit jobbra tovább ültettem. Azt onnan eltüntessem hogy csak az egymásnak támasztott kövek mögül nőljön a vivipara?
A középső növény(tenellus máshogy fog majd kinézni, egy videóban láttam hogyha majd dúsabb lesz akkor alul el kell vágni, utána sűrűn, vékonyabb szálakkal nől). Van még jópár blyxám azokkal nemtudom mi legyen. Ötleteket elfogadok! :) Nagyon béna kép lett bocsi, szerintem a telefonom jobbat csinál ennél a fényképezőnél, majd megpróbálom :) P1040103.JPG
(Este próbálok egy normálisabb képet
 
Back
Oldal tetejére