• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Shallow Riverbank

Nekem is nagyon bántja a szememet a ki és befolyó páros. Pedig a paludárium látom nagyon baba lesz:)
Ha érdekel tudok priviben küldeni alkalmas üveges elérhetőséget, aki nem arany árban dolgozik.
:p Köszi szépen, még a végén rábeszéltek... :D Azt az elérhetőséget viszont megköszönném, egy telefont mindenképpen megérne. ;)

Amúgy, ha technika nélkül fotóznám, tuti más képet adna, lehet ki is próbálom. ;) Úgyis csomó minden fontosabb dolgom van, de legalább lesz mire fogni... :D
 
Üdv! fasza lesz (y) volna még egy adag meglepetés növényem, ha van hová dugdosni, patakparti gyűjtés szintén ;) valamint sp japan is van.
 
Üdv! fasza lesz (y) volna még egy adag meglepetés növényem, ha van hová dugdosni, patakparti gyűjtés szintén ;) valamint sp japan is van.
Köszi szépen. ;) Uh, királyság! Az előző adag is szépen növöget, hydro szépen hajt, aminek szintén örülök. De, aminek csak a rizómáját adtad, az is nagyon lassan, de elkezdett hajtani :)

nem maradt esetleg 1-2 fölös redmoor gallyad? :rolleyes:
Ööö, megnézem, de meg ígérek semmit. Mekkora kéne?
 
aminek csak a rizómáját adtad, az is nagyon lassan, de elkezdett hajtani

zsíír (y) Legjobb tudásom szerint Úszó hídőrnek (Alisma gramineum) hívják a játékost, szép nagy bokor lesz belőle, és ngyönyörű virágja van,
köll neki a vizes párás környezet, sok fény, és hálistennek fagytűrő :D

többit priviben, ne offoljuk a naplódat ;)
 
Köszi. :) Mi? :D Hol a vörös polip? :D Lávakő és red moor keveréke?! :woot:
És talán egy csipet az akadama talaj vöröséből. A felső képen mintha egy polip bújna meg a fa alatt. Egyik lába kissé visszatekerve. De ha kinagyítom, oda a varázs.
De a "polip" nélkül is frankó.
 
Köszi! ;) Ez egy jó kérdés, én passzolom @ozzy fórumtárstól bizniszeltem Ő talán tudja, "mocsári mix"-ében volt benne, de nagyon szép növény. :)


öööö, izé... (n) na most több eset lehetséges, pontosabban kettő:

1. ez tényleg menta, de akkor Vízi menta (Mentha aquatica)

... ha mégsem akkor kis nyomozásba kezdek, s jelentkezem :pompous:

ui.: a myriophyllum jól tolja :D
 
Back
Oldal tetejére