• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new Grayland - 90x45x45 (182 liter)

kéne egy zsinór nélküli kioldó
En a Canon zsinór nélküli tävkioldot használom RC6 os típusú tökéletes.Érdekes,hogy itt az utángyártott drägäbb volt mint ez.30 euroert adtak.Es ezt rendelni kellet,a gagyibol volt 3 fajta.
A halakat a párom terelgette, én meg fotóztam
Mi tegnap,és ma este fotóztunk.A végére nem volt sok türelme,de sokat segített.
halak a legjobban együtt vannak,
Nálunk az AMANDÄK sehogy se akartam a felső részen úszni.kb 200 képet csináltunk.De ilyen magasan sose voltak hajlandók úszni.Lehet sok volt nekik a fény 6*39w világítottam.
 
hehhh :) nekifutottam én is, csak az alapképen próbáltan játszani kicsit színileg, nekem ez jött össze:

20472625_b7bbe8d721638b9dd15e010dc333db76_l.jpg
Vazze Ozzy, így mindenki látja milyen randa a dekorhomok valójában:D
Na legközelebbre leszívom és kap egy hipós kezelést és utána megy vissza.
Viszont a színek és részletek kétségtelenül jobbak(y)
 
En a Canon zsinór nélküli tävkioldot használom RC6 os típusú tökéletes.
Az aligha megy rá az én Sonymra:D De van ehhez is, csak most költségstop van:sick:


Mi tegnap,és ma este fotóztunk.A végére nem volt sok türelme,de sokat segített.

Nálunk az AMANDÄK sehogy se akartam a felső részen úszni.kb 200 képet csináltunk.De ilyen magasan sose voltak hajlandók úszni.

Én összesen lőttem 24 képet, abból kb. 8 képnél volt terelés. Szerencsére ezek a hengelik tényleg nagyon jól mozgathatóak. Nagyon lejjebb menni akkor láttam őket, amikor leállítottam a szűrőt.
 
Megcsinálnád Parvulásra?
Lehet az lenne a megoldás?

Valamit lehet hogy lehetne javítani.
Egyébként fantasztikus az eredeti Acicularis. Ilyen a növény amibe bele lehet szeretni, csak nagyon a sarokra húzza a szemet és majdnem az akvárium magasságáig.

De ha sokáig nézem még a végén megszeretem az eredetit :)

Az egyenes forma vágásnál már a saját 240-es acimnál probáltam úgy nyírni ahogy a fodrászok vágják a hajat. Nem egy vágással, hanem bele belenyírva szemből miközben borzolod a sövényt :)
nekik van erre egy spec rácsos olló, de valamit lehet rajta javítani hogy ne lézervágott legyen.

Egyébként nagyon szép lett az akvárium!
 
Vazze Ozzy, így mindenki látja milyen randa a dekorhomok valójában:D
Na legközelebbre leszívom és kap egy hipós kezelést és utána megy vissza.

szerintem nem ronda, s ha az lenne akkor is a szívemhez nőtt kicsit... Ja! Hipózni... M. Jackson is így kezdte... oszt mi lett a vége, ugye :eek:
 
Megcsinálnád Parvulásra?
Lehet az lenne a megoldás?
én csak kapkodom a fejem :D
jól néz ez ki mindenhogy -- a bal pamacsra nem lehet az megoldás, hogy legyen, de ne tartson a széléig, hanem a beömlő mögött legyen a legmagasabb része?
 
Utoljára módosított:
Szia Zoli!
Eszméletlen milyen fejlődés mutatkozik az akváriumban:eek:.Visszanéztem a kezdeti fotókat és az utolsót is hát nem is tudom hogyan fejlődhet ilyen rövid idő alatt ennyire egy akvárium.Nagy gratuláció részemről.(y)(y)(y),és plusz egy respekt a kősikálós kitartásodért :D
Ami a hengeli kiugrást illeti,sajnos nekem a 10 fős csapatból 6 db maradt meg.Most már nem ugrálnak ki köszönhetően a lámpaoltás utáni kék led sornak ami egy kicsit nyugtatja Őket,így mikor az is lekapcsol már nem ficánkolnak reggelig.
 
Nem bírtam magammal és vettem egy ritkító fodrász ollót. Este adok az Acinak.

Ritka elszánt Szaktárssal van dolgunk, szó se róla (y)(y)

Micsoda szerencse Zoli, hogy nem került be a vivipara, most azt meg fésülgethetnéd... :D
 
Back
Oldal tetejére