• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The rocky wooded spider

Fehér papírlapot egyszer az egyik oldalról, utána a másik oldalról legyezgetni.
 
Vigyázva arra, hogy el tudd rejteni mielőtt lövöd a fotót mert szépen tud tükröződni szemből minden ilyen.

Vagy mint @Cecska mester egy korábbi akváriumánál egy karóval jelzett a halaknak hogy mehetnek :) azóta sem láttam ilyet :):D
 
Vigyázva arra, hogy el tudd rejteni mielőtt lövöd a fotót mert szépen tud tükröződni szemből minden ilyen.

Vagy mint @Cecska mester egy korábbi akváriumánál egy karóval jelzett a halaknak hogy mehetnek :) azóta sem láttam ilyet :):D
Az igazából telepátia volt, a karó csak a hókuszpókusz miatt kellett. :D
 
18239332452_2e74201e83_b.jpg


Hát talán ...
 
a növényzet el van találva az szuper a halak is jók a hibákról is pár szót az oti zavaró, a fent skelázó garnéla, a foltok az üvegen és a világos sáv fent.
Agyrém hogy nem tud minden passzolni:mad: én egész délután fotóztam, már 6 órája variálom a képeket a gépen de még mindig nem találok jót.
Az biztos hogy az otit legközelebb én kiszedem mert agyrém amit művelt nálam az az egy is
 
Én csak 2 órát csináltam vártam hogy a halak egy helyen legyenek, kb 70 képet lőttem, több kevesebb sikerrel. Holnap átnézem mégegyszer az összeset hátha van jobb. Nem vagyok profi fotós, talán a gépem sem a leg alapabb de azt gondolom hogy ezzel az alap 18-55 objektívvel (sajnos csak ez van még) talán kihoztam amit lehetett. Próbáltam mindenre figyelni, de azt hiszem ezt a műfajt nagyon sokat kell gyakorolni.
Mindenesetre @Matyi neked köszönöm a segítséget, nélküled ez az aki nem jött volna létre.
És @viktorlantos -nak is köszönöm, hogy igazít majd a fotón.
 
a növényzet el van találva az szuper a halak is jók a hibákról is pár szót az oti zavaró, a fent skelázó garnéla, a foltok az üvegen és a világos sáv fent.
Agyrém hogy nem tud minden passzolni:mad: én egész délután fotóztam, már 6 órája variálom a képeket a gépen de még mindig nem találok jót.
Az biztos hogy az otit legközelebb én kiszedem mert agyrém amit művelt nálam az az egy is
Nekem is az elsö fotozäsomnäl vegigfotoztam a csiga mäszkäläsät (kb 100 kepen volt rajta),az ottokat ki kell haläszni a fotozäs elötti napokban,mert richtig akkor jön elö amikor fotozol!Bocs az offeert!
 

Hasonló topikok

Válaszok
40
Megtekintések
2K
Válaszok
67
Megtekintések
2K
Válaszok
45
Megtekintések
3K
Válaszok
65
Megtekintések
4K
Back
Oldal tetejére