• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Magyar zene kedvelőknek!

A Bagossy Brother Company egy erdélyi illetőségű zenekar. Idén taroltak a Petőfi zenei díj átadón. Véleményem szerint ők az egyedüli magyar könnyűzenei zenekar akik értékelhető zenét csinálnak. Minden zenéjük fülbemászó!

Meleg szívvel ajánlom a következőt - és az egész Fordul a világ c. albumukat.

 
Úgy láttom, hogy kezdesz fejlódni :) ;)
Idósebb korhoz eljutsz hogy egyre durvább zenét hallgatsz. :D Csak így tovább. 👍

Hali!

Ahogy idősebb leszek annál komolyabb is, ezért hallgatok dallamosabb zenét 😀 a szomszédok örömére. :)

De azért még ez is szól nálam:

Attila
 
Hali!

Ahogy idősebb leszek annál komolyabb is, ezért hallgatok dallamosabb zenét 😀 a szomszédok örömére. :)

De azért még ez is szól nálam:

Attila
Én valamire komolyabbra gondolnék, ahol zene és technika is van.

(portugálok)

(norvégok)

(észak-karolina)
;)
 
Eszter @bamboocha46 ,a nagy zene hallgatásban, ez jutott eszembe, egy kis J. R. R. Tolkien. Ennek a zenekarnak, 9 albuma van, és mind a Tolkien művei alapján íródtak, zene formába.;)

Summoning az már a kilencvenes évek közepén is fasza volt :)

Ha Tolkien, akkor magyarok közül ott a Cross Borns.

Vagy a német vonalról a Blind Guardian-nek a Nightfall in Middle-Earth lemeze :)
 
Summoning az már a kilencvenes évek közepén is fasza volt :)

Ha Tolkien, akkor magyarok közül ott a Cross Borns.

Vagy a német vonalról a Blind Guardian-nek a Nightfall in Middle-Earth lemeze :)
Lehet hogy velem van a baj, de nekem a Summoning adja a Gyűrűk Ura hangulatát. Egy kicsit monoton, egy kis opera, egy kis középkor,egy kicsit durva, akár csak a orkok szemivel nézve.;)
 
RIP Kóbor János 😥
Életem első koncertje az Omega volt a Kisstadionban, ha jól emlékszem '75-ben. A koncert végén, a Thököli úton, hömpölygött a tömeg a Keleti-pu felé, a metróhoz. A tömeg között pedig lassan haladt előre az 5 darab hófehér Rolls-Royce, benne 1-1 Omegással... Elképesztő volt ez akkoriban.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére