• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

Legalább azt áruljátok el még hány napot kell aludni, hogy végre kiderüljön a nagy meglepi :) ?

Úgy érzem magam mint gyermekkoromban karácsony este előtt 1 nappal!!!
 
w-rig said:
Legalább azt áruljátok el még hány napot kell aludni, hogy végre kiderüljön a nagy meglepi ?

Most még a próbák elején tartunk. Gondot okoz, hogy a balett ruhában hogyan tüntessük el Nigro mellszőrzetét. :lol:


....Szeretnénk ha megfelelően elő lenne készítve a dolog, ezért egy kicsit több idő kell. Aludjatok nyugodtan időben jelezni fogjuk. ;)
 
viktorlantos said:
Gondot okoz, hogy a balett ruhában hogyan tüntessük el Nigro mellszőrzetét.

Szerintem "bekanyarollóval" kéne nyírni és ADA csipesszel ültetni :lol: !! És mivel kell tápozni???
 
Miért van az az érzésem ,hogy mostanában egyértelműen ez a leglátogatottabb topic :?: :silent:
 
N-emy said:
Miért van az az érzésem ,hogy mostanában egyértelműen ez a leglátogatottabb topic :?: :silent:

Fiúk nagyon értenek a marketinghez :D Végén kiderül, hogy tényleg csak a diótörőt adják elő :lol:
 
Ha igazad van tuti teltházas előadás lesz :mrgreen:
A világosítást vállalom ;)
Üdvw: Krisztián
 
aziim said:
taki-vw said:
Ha igazad van tuti teltházas előadás lesz :mrgreen:
A világosítást vállalom ;)
Üdvw: Krisztián

De csak LED-ekkel tolhatod:)
Óhajod számomra parancs! Van 5 db RGB LED-es altmanom (PAR64)... ;) De ehhez látnom kell a próbákat :mrgreen:
Üdvw: Krisztián
 
Megvan mi készült!
A GA-n a kosárba felírat mellett ott van egy kis kosár! :mrgreen:
(Ami lehet eddig is ott volt csak én nem vettem észre :shifty: )
 
csoli said:
Megvan mi készült!
A GA-n a kosárba felírat mellett ott van egy kis kosár! :mrgreen:
(Ami lehet eddig is ott volt csak én nem vettem észre :shifty: )

Hehe ez csak a tegnapi unalmaas 5 percemben készült. Pár apróságot javítottam ami nem volt szimpi. ;)

A meglepetés ennél azért mellbevágóbb lesz ;)

Van egy másik meglepetés is.... Ezt elmondhatom. Új HAC oldal készül az idei erdeményhírdetésre ;)
Jövőhéten meglátjátok. :angel:

A másik meglepetés még "érik". Reméljük hamarosan arról is beszámolhatunk.
 
Nézzétek.. Remélem a meglepi még a karácsonyi vásárláslás előtt/közben lelepleződik...
A családom, nem egy nagy netenvásárlós típus... :D
Remélem érthető voltam... :p
 
someday said:
Nézzétek.. Remélem a meglepi még a karácsonyi vásárláslás előtt/közben lelepleződik...
A családom, nem egy nagy netenvásárlós típus... :D
Remélem érthető voltam... :p

Jó munkához idő kell. A karácsonyi vásárlást nem bíznám a meglepire, de utánna családdal vagy anélkül is érdemes lesz ránézni mit készítettünk a varázskalapban. :angel:
 
viktorlantos said:
A karácsonyi vásárlást nem bíznám a meglepire
Viktor nem aprózátok el, már a rádió is bemondta hogy az operaszínházban lesz a diótőrő! :clap: :lol: :lol:
A helyszint tudjuk. Kérdés hogy ti is ott lesztek? :lol: :lol:
 
Épp tegnap akartam panaszkodni, hogy nagyon ellaposodott ez a topic, erre megint itt a pörgés.
Skacok, törjétek azt a diót, készüljön a karácsonyi beigli .-)
 
Nem bolt lesz,az már nem akkora durranás,mert mindenki arra számít.

viktorlantos said:
Jó munkához idő kell. A karácsonyi vásárlást nem bíznám a meglepire, de utánna családdal vagy anélkül is érdemes lesz ránézni mit készítettünk a varázskalapban. :angel:

AKVÁRIUM GALÉRIA LESZ,AZ ADA-HOZ HASONLÓ

inadsz said:
Arra nem is gondoltatok, hogy Balázs végre megcsinálta a nagy akiját? :)

viktorlantos said:
tibicuk said:
Bárcsak már azt is látnánk!

Minden vágyad így váljon valóra. Ez az akvárium egy új esélyt kapott a napokban.
Igaz nem az eredetileg tervezett helyen, de elkészül. ;)

Ti pedig megnézhetitek majd teljes valójában. :angel:

Kérem szépen a megfejtésért járó jutalmat. :)
 
Eltaláltad egy bemutatóterem lesz a város egy forgalmas pontján, így a neten megrendelt terméket még egy helyen átveheted és személyesen is tudsz rendelést indítani. De ezt már mindenki tudta. :D
 
Akkor ez nekem szívás, már minden családtagomnak beharangoztam a Diótörőt, nigro főszereplésével... ez gáz ! Lehet, hogy visszakérem a jegy árát, de vigaszul elfogadok egy nano akváriumot.Modjuk egy opti-t.. :D
 
Back
Oldal tetejére