• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

Most akkor tényleg nem a Diótörőt adjátok elő :think: :think: :( :cry: .Hát nagyon sajnálom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pedig nagyon vártam. Akkor mi is lesz? :ugeek: :shifty: :shifty:
 
Hát köszönöm, de az egészet a világítástól teszem függővé csak led jöhet számításba.Viszont már valaki felajánlotta, hogy készít egyet, de még várok, pihenek egy ideig, meg aztán egyre több jó cuccal rukkoltok elő, hátha azokkal még könnyebb lesz az egész.Meg talán lesznek olyan liliputi növények amit most csak nagyban ismerünk, pl. süllőhínár félék, ambúliák, stb.És jó lenne ha évente csak egyszer kellene nyírni....Öööö vagy ez nem a három kívánság műsora? :D
 
Sziasztok!

Nekem az a gyanúm a srácok vagy növényes folyóiratot indítanak , vagy könyvel rukkolnak elő a legszebb akikkal ;) !! enné bizti nagyobb meglepi is lessz nagy a sürgés-forgás a GA: háza környékén!!
 
raggacs said:
Régebben volt szó róla hogy Amano és Chris Magyarországon?

Erre pár hónappal ezelőtt rákérdeztem Viktoréktól és a válasz egyértelműen nem volt (azaz elmarad az utazás). Szerintem ennél nagyobb dobás lesz. Én magam is bemutatóteremre, vagy igazi (nem virtuális) boltra szavaznék :)
 
raggacs said:
Régebben volt szó róla hogy Amano és Chris Magyarországon?

Igen volt róla szó, hogy Chris Lukhaup, Heiko Bleher és Mr. Amano trió egy nyári európai körutazás kapcsán ellátogat Budapestre is, azonban ez sajnos nem valósult meg. Azt nem tudom, hogy az egész európai túra kútba dőlt volna (valószínűleg igen) de kis hazánkba nem jutottak el, reméljük azért legközelebb meglátogatnak minket is ;)
 
w-rig said:
Sziasztok!

Nekem az a gyanúm a srácok vagy növényes folyóiratot indítanak , vagy könyvel rukkolnak elő a legszebb akikkal ;) !! enné bizti nagyobb meglepi is lessz nagy a sürgés-forgás a GA: háza környékén!!

Egyszer lehetek én is nagy arc. Igen ennél nagyobb meglepetés készül.... pffff :lol: :p

Azért remélem egyszer hozzánk is eljutnak. Ha minden igaz Amano lesz valahol EU-ban jövőre. Még nincs konkrét infó, csak pletykát olvastam.
Chris előadására meg szívesen beültem volna az Exotica-n, de németül ment, úgy meg nem az igazi. ;)
 
Azért kíváncsi vagyok,hogy valaki eltalálta-e,sejtése van-e,vagy totál mellé lőttünk.
Valami kémeket kéne Viktorékra ráállítani,hogy délutánonként hova vezet az útjuk. :)

Vagy nem is lesz semmi,csak az érzést akarják bennünk felidézni. :D
 
tibicuk said:
Vagy nem is lesz semmi,csak az érzést akarják bennünk felidézni. :D
:twisted: Ekkora felhajtás után ez lenne csak a nagy pofáraesés... mármint részünkről :lolno:
 
Karácsonyi 50-75%-os akció lesz a GA shop-ban minden termékre! :D :twisted: :shh: :lol:
 
viktorlantos said:
Tices said:
Karácsonyi 50-75%-os akció lesz a GA shop-ban minden termékre! :D :twisted: :shh: :lol:

Ezt nem akciónak, hanem felszámolásnak hívják :lol: :angel:

Akkor ilyen akció még sokáig ne legyen ;) :thumbup:
 
De hirtelen elcsendesedett ez a topic :p . Már 5 napja nincs hozzászólás?
Dobjatok még egy morzsát ;) .
 
viktorlantos said:
oRphEus said:
A díjátadóra? És mikor jön a hírlevél?

Dolgoznak rajta a kis szorgos manók ;)


Nah jó mostmár valaki vegye elő a szöges korbácsot mert a manók kezdenek nagyon ellustulni :)
Kérem szépen a GA-s meglepetésemet MOST! :crazy: :crazy: :crazy:

:lol:
 
Back
Oldal tetejére