• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anna völgy :)

Pogostemon erectussal mit csináljak hogy elkezdjen végre nőni???
Erectussal? Nem is ertem. Ha van eleg feny,co,jo tap, akkor annak ki kell ugrani a vizbol. Ha a talajod silany nyomjal ala gyoker tapot. Heti 10 cm nonek nekem. 18cm-es atmerovel.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Erectussal? Nem is ertem. Ha van eleg feny,co,jo tap, akkor annak ki kell ugrani a vizbol. Ha a talajod silany nyomjal ala gyoker tapot. Heti 10 cm nonek nekem. 18cm-es atmerovel.

Szabó Henrik 70/883-4940
Látod... ott van a jobb sarokban, stagnál. Minden más hozza amit kell, csak ez nem... nem érem sajnos. Kap meg 1-2 extra tápgolyót, ha akkor sem indul meg akkor sajnos megy az akváriumból

Tapatalkkal küldve az én SM-A310F eszközömről
 
Látod... ott van a jobb sarokban, stagnál. Minden más hozza amit kell, csak ez nem... nem érem sajnos. Kap meg 1-2 extra tápgolyót, ha akkor sem indul meg akkor sajnos megy az akváriumból

Tapatalkkal küldve az én SM-A310F eszközömről
Milyen taptalajod van ha jol latom a manado alatt?

Szabó Henrik 70/883-4940
 
IMG_2529.JPG

Sziasztok! Jelenlegi állapot... Zöldalga van rendesen :) A köveken spec nem zavar, de az üvegen is megtelepedett. Felemeltem a macrot, most úgy néz ki, frankóság van. A jobb sarokba leraktam pár tápgolyót hátha történik valami... Szép napot nektek! :)
 
Back
Oldal tetejére