• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első komoly növényesem

Csak meglesz ez:):sneaky:

IMG_4549_zps51c0866f.jpg
 
Aha értem!
valahogy így?
IMG_4552_zps2640b372.jpg
Igen, javul ez szépen. Még nekem két gondom van, ez pedig a középső két kő. Szét kéne húzni a következő módon: a jobbra levő (ez tehát a bal oldali négy kőből álló kompozíció leg-jobboldali eleme) kifelé mutat a néző felé, ez elég bizonytalan, a kő nagyon árnyékos lesz. Ezt szerintem told balra és a fordíts rajta óramutató járásával azonosan. A jobb oldali három köves kompozíció leg-baloldalibb elemét próbáld rátolni még a hátsóra. Így elvileg a két csoport között kialakul egy kis hasadék.
 
Így viszont nincs ami ellensúlyozza a főkövet és nekem túl szabályosan hat a kicsi kövek elhelyezkedése.
Nézegess iwagumi akikat, és próbáld leutánozni a fogásokat...de most már nagyon jó nyomon vagy(y)
 
...vagy lehetne iwagumi háromszög hmm? :) - csak hogy még jobban megzavarjunk:facepalm:...:banghead:.....:dead:
Aug30201272723PM.jpg
 
szóval:woot:
Akkor szerintem elvileg minden jó már csak azt a középső kis követ kellene valahogy elmozgatnom, hogy jó legyen!
Megpróbálok valamit okoskodni és küldök képet(y)
 
nyomon vagy. Tényleg nézz meg pár köves akvát, meg fogod érezni ösztönösen merre tovább. Nekem még a jobb oldal nagyon rajta van a falon. Picit ha megmozdítod mindkét rakást balra, akkor jobb lesz. Max 5 cm. A bal oldal kövei már jól állnak, annyit kéne még rajta mozgatni, hogy a szabályosság megszűnjön. Alapvetően a három előtéri kő egy középpont felé mutat hátra, azzal van a baj!
 
Nem vagyok ügyes rajzolásban, leírni meg nem egyszerű, úgyhogy néhány beszédes képet kerestem inkább, hogy merre kéne menni. A Te köveiddel hasonlóak összehozhatóak, csak próbálj meg koncentrálni, nézd meg több szögből, és rá fogsz érezni, egyszercsak jön a szikra! Szedd ki az összes követ, és a főkővel (a legnagyobbal) kezd a visszapakolást.

4d147825521fe.jpg


maxresdefault22.jpg


iwagumi_large.jpg


33trza8.jpg


n1au.jpg


introduction_01.jpg
 
A helyedben 5 kőből építkeznék, túl kint vagy a szélén jobb és bal oldalon is. Talán az utolsó képen van a leginkább megvalósítható elrendezés.
 
Back
Oldal tetejére