• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2014

Szia @viktorlantos lehet már tudni mikortól indul a nevezési időszak a versenyre ?

Idén szeretnénk csavarni egyet a versenyen. Legkésőbb jövőhéten kiderül sikerült e.
Ha nem akkor marad a b terv. De az biztos hogy idén emiatt csúszik a verseny.
Azaz a szokásos időpont tolódik ezért az eredményhirdetés december helyett január vége lesz.
Nevezési határidő dec eleje.

Pár nap és jelentkezünk az infókkal
 
:)

A későbbi határidő talán segítség sokatoknak. Ezzel szerintem nincs gond. És idén nem vágjuk szét az ünnepi hangulatot. Bár ennek is megvolt a varázsa korábban.
Hamarosan jövök a részletekkel.
 
:)

A későbbi határidő talán segítség sokatoknak. Ezzel szerintem nincs gond. És idén nem vágjuk szét az ünnepi hangulatot. Bár ennek is megvolt a varázsa korábban.
Hamarosan jövök a részletekkel.
Óóó, az ünnep fényét szerintem csak emeli az, ha a fa alatt végignézhetjük a rengeteg frankó akváriumot, de arra a bizonyos csavarra is nagyon kíváncs vagyok!:)
 
Lehet izzítani az akváriumokat...... :);):bookworm:

Idén sem marad el a verseny, de az értékelés és a díjátadó jövőre csúszik át.
Szerettünk volna idén csavarni egy nagyot a versenyen, de a késői szervezés miatt ez meghiúsult.

Amíg a következő napokban elkészül a promo, a következő dolgokat lehet tudni.

HAC 2014

Nevezési határidő: November 30. vasárnap
Eredményhirdetés: Január 9 péntek
Díjátadó: Január vége. Időpont véglegesítés után jelezzük.

Idén visszatérünk a 2 kategóriára. Normál, Nano.

A pontozás menetén és a szabályzaton csavarunk egy picit.
A pontozást egyszerűsítjük. Az első 3 helyezet értékes díjat kap mindkét kategóriában.

Lesz egy garnélás különdíj. Ami a legszebb garnélás akváriumnak jár majd. - a nevezési lapon be kell majd állítanod milyen garnélád van.
A legszebb garnéla tanya kapja ezt a kiemelt címet. Reméljük @szentgyo is segít majd az odaítélésben.

Megpróbálom elérni a Tropica-t vagy az Anubiast és megkérni őket, hogy válasszák ki az általuk legjobbnak vélt akváriumi növényes különdíjat.

És lesz egy harmadik különdíj, ami az év ígéretes kezdőjének lesz. Első akváriumos, debütáló alkotás kaphatja az év felfedezettje díjat.

Gyúrjátok az akváriumokat. Hamarosan elindul a nevezési oldal és várunk mindenkit idén is. Ha nem csalt a szemem idén különösen ígéretes alkotások születtek. Ott a helyük a dicsőségfalon (y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére