• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2014

Én is szomorúan látom, nem lesz Wabi kategória :( Nemrég dobtam össze egy tálat, gondoltam, majd beküldöm...

@viktorlantos szabad tudni miért nem lesz idén Wabi? Sok szép tál van a fórumon, személy szerint én ugyanolyan szívesen nézegetem őket, mint az akváriumokat.
 
Súgnátok kicsit, hogy mire kell figyelni a kezdő kategóriában? Ez az első akim, szívesen neveznék én is.:shy:
Vannak külõn kritériumok, vagy az összhatás számít?
 
Súgnátok kicsit, hogy mire kell figyelni a kezdő kategóriában? Ez az első akim, szívesen neveznék én is.:shy:
Vannak külõn kritériumok, vagy az összhatás számít?

Kis félreértés van. Nincs kezdő kategória. Csak full profi :)

A kezdő díj. Vagy Rising Star :) Egy külön díj amit az abban az évben a legígéretesebb első akváriumos kertésznek adunk.
 
Kis félreértés van. Nincs kezdő kategória. Csak full profi :)

A kezdő díj. Vagy Rising Star :) Egy külön díj amit az abban az évben a legígéretesebb első akváriumos kertésznek adunk.
Első akváriumos kertész mit jelent pontosabban? Az első, versenyre nevezett akvárium? Első naplózott akvárium?
Lehet, hogy tévedek, de az első akváriumát ezen a forumon megfordulók többsége nagyjából 10-20 éve építette és örült, hogy szülnek a guppik, de az egy teljesen más téma volt (magamból indulok ki, igen.)
A kezdők - *szerk:magamat is beleértve - kedvéért - Kérhetünk egy kis pontosítást?
 
Első akváriumos kertész mit jelent pontosabban?
Szerintem itt Viktor arra gondolt hogy az első ízig vérig növényes akvárium,sok növénnyel,erős fénnyel,EI tápozással és Co2-vel járatott.
Aztán majd kijavít ha tévednék de Én erre gondoltam.
Szerintem mindenkiben van önérzet és eldönti hogy beküldi e az akváriumot szemlére vagy nem.
Elég megnézni a tavalyi képeket és könnyű viszonyítani egy kezdőnek hogy itt tart vagy még nem ;)

Hungarian Aquascaping Contest (HAC) - Galéria
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére