• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mount Marmolada

Üdv. mindenkinek!
Egy gyors kérdésem lenne a nagyérdemű felé.
Összarakhatom e szárazon az akváriumot táptalajjal,porokkal,talajjal ,kövekkel??????A növények még váratnak magukra,és nem tudom várjak e az egésszel ,vagy megépíthetem szárazon.A parvula annyira friss,hogy némelyik tégelyben alig van.Gondoltam nevelgetem őket a gyári csomagolásukban a HQI alatt,amíg besűrűsödik a tégelyben.De nem tudom addig összerakhatom e szárazon az akváriumot.Lenne e szerintetek legfőbbként a poroknak így bajuk?????

Összerakhatod.
 
Én nem várnék a parvulával. Úgyis átalakul, szaporodjon inkább submersen! Kevesebb lesz a terhelés a kevesebb átalakuló levél miatt.
Így legalább jól szét tudod szedni.
 
Na ja ,csak én 4 tégellyel rendeltem ,de olyan kevés van bennük ,hogy vagy várok míg besűrűsödik a zselébe,vagy rendelnem kell még hozzá.Mert így bizony nem lesz elég
 
Ha még nem akarsz indítani, de ennyire nem tudsz várni az akvárium összerakásával, gondolod az ültetéssel fogsz tudni? :D
De ez jó, én ennek csak örülök. És szerintem nem vagyok egyedül.
 
Értem én, de ne mondd, hogy ha már össze van rakva a hardscape, és aludtál is rá kettőt, nem tudsz rögtönözni legalább 3 módot, hogy orvosold ezt a problémát.. Ott már nincs megállás. :)
 
Az építkezés hamarosan indul
Laci, erről a földszinti régi, bő egy évvel ezelőtti akva jut eszembe a rengeteg dragon kővel, a szép homokkal, a beállított talaj egyengetővel és a felirattal: keymaker under construction:ROFLMAO:
Remélem, a Te akvád nem jár úgy, mint a fent idézett;)

Bitang jók ezek a kövek, csinálj belőle valami emlékezeteset!
 
Laci, erről a földszinti régi, bő egy évvel ezelőtti akva jut eszembe a rengeteg dragon kővel, a szép homokkal, a beállított talaj egyengetővel és a felirattal: keymaker under construction:ROFLMAO:
Remélem, a Te akvád nem jár úgy, mint a fent idézett;)

Bitang jók ezek a kövek, csinálj belőle valami emlékezeteset!
Már majdnem kész vagyok.Parvula elültetve,víz feltöltve ,bacikultúra beadagolva,szűrő átfordítva ebbe az akváriumba.Mind pipa.Már csak a moharagasztás van vissza:)
 
És milyen kis naív voltam.. :D
Mennyit nőtt a parvula, Laci? Kérhetek belőle majd egy keveset úgy 6 óra múlva, nehogy kidöntse az üveget? :)
Nagyon kíváncsi vagyok az új aksira...
Ne szemétkedj.:mad:
Amugy köszönöm neked és @talachi Lacinak a rábeszélést ,mert elég lett a 4 tégely növény:facepalm:.Pedig olyan kevésnek tűnt.
Igaz ügyes voltam ,és jól szét tudtam szedni őket,sok pici csomócskára:whistle::)
 
Sziasztok!
Tegnap későn értem haza ,így nem maradt nagyon idő az akváriumra.Ma viszont beélesítettem a co2-t, már pöfög a gáz.És mára maradt a moharagasztás is.A vízcsere szerintem két naponta lesz,ezt már elkönyveltem.A lámpát lejjebb engedtem 25 cm-re ,majd meglátom, hogy vélekedik erről az akvárium is:)Kellene rendelnem Acicularist ,mert az elmaradt a BF-kor:)
 
Back
Oldal tetejére