• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mount Marmolada

Lacikám, ez elég sejtelmes, mintha pár napja kinéztem volna reggel az ablakon. Igaz, a kertben nincsenek ilyen faja hegyek, de az első benyomás ilyen volt.;)
Eddig tetszik(y)
Kösz Szabi,hát az időjárás kb.ilyen szokott lenni reggelente mint a képen.Totált mutatok ha a Riccardia is bekerült;)
 
Bitang jó lett! Viszont én szórtam volna homokot az ösvényre, bár ilyen telibe zúzalék megoldást még nem láttam. Egészen egyedi. Ennyi az észrevétel tényleg pazar az összhatás (y)
 
Bitang jó lett! Viszont én szórtam volna homokot az ösvényre, bár ilyen telibe zúzalék megoldást még nem láttam. Egészen egyedi. Ennyi az észrevétel tényleg pazar az összhatás (y)
Köszi:)
Homokot alapból elvetettem,és itt köszi a segítséget @talachi Lacinak az ötletelést.Én Aqua Gravel-re gondoltam ,de Laci ötlete volt a seiyru kő zúzása.Szerintem is frankó lett.Ami még megemlítendő ,hogy most még nagyon steril 4 naposan ,meglátom milyen lesz pár hét múlva,lehet elvétve zöldítek még a gleccseren;)
 
Majd ha találok rá megfelelő jelzőt, megírom, most csak nézem.:eek: Az ihletet adó képed eljöhetne hozzád inspirálódni.
 
Nagyon szuper Lackó! A kőomlás is sokat dob a látványon. ;)
Igen ,a kőomlás lett a hab a tortán,mert az ugye nem látszódott még a homokba építéskor,titoknak szántam.Mindenféle képpen ilyen stílust terveztem most,csak én Gravelt gondoltam bele,de így sokkal jobb lett;)
 
Köszönöm.:)
Ezen a téren nem tudom mi lenne a jobb döntés.Lehet a jobboson kikandikálhatna pár szál Aci,de félek máshol agyonnyomná a hegyet
Igen, az aci sokat dobna rajta, ha magasodna bal és jobb oldalt az alacsonyabb kövek mögött. A sarkokban viszont már csak parvula kellene. ;) Ha nem teszel, akkor a kövek az alacsony növények miatt még gigantikusabbak lesznek...;)
 
Szia!
Csakhogy okoskodjak picit (hobbi hegymászóként) a kőgörgeteget jobb lett volna egy kicsit balra kialakígtani a két nagyobb csúcs között, hiszen a valóságban ezeket a kuloárokat az olvadó hó erodálja ki a hegyből.
De ez tényleg csak okoskodás, mert szenzációs a látvány és azonnal levenni róla a magashegyi környezetet, sárgulok az irigységtől!!!
Azt hiszem megihlettél :D
Csak az a baj, hogy minél zöldebb lesz annál többet romlik a magashegyi hangulat, úgyhogy csak óvatosan! :)
De már gratulálok hozzá! :)
 
Szia!
Csakhogy okoskodjak picit (hobbi hegymászóként) a kőgörgeteget jobb lett volna egy kicsit balra kialakígtani a két nagyobb csúcs között, hiszen a valóságban ezeket a kuloárokat az olvadó hó erodálja ki a hegyből.
De ez tényleg csak okoskodás, mert szenzációs a látvány és azonnal levenni róla a magashegyi környezetet, sárgulok az irigységtől!!!
Azt hiszem megihlettél :D
Csak az a baj, hogy minél zöldebb lesz annál többet romlik a magashegyi hangulat, úgyhogy csak óvatosan! :)
De már gratulálok hozzá! :)
Köszi.
Nem szeretném eltúlozni én sem a zöldet.Amugy ez az első ugymond "landscaping"akváriumom,ennyi hiba talán belefér[emoji2]
 
Szia!
Csakhogy okoskodjak picit (hobbi hegymászóként) a kőgörgeteget jobb lett volna egy kicsit balra kialakígtani a két nagyobb csúcs között, hiszen a valóságban ezeket a kuloárokat az olvadó hó erodálja ki a hegyből.
De ez tényleg csak okoskodás, mert szenzációs a látvány és azonnal levenni róla a magashegyi környezetet, sárgulok az irigységtől!!!
Azt hiszem megihlettél :D
Csak az a baj, hogy minél zöldebb lesz annál többet romlik a magashegyi hangulat, úgyhogy csak óvatosan! :)
De már gratulálok hozzá! :)
Onnan jön, csak kanyarodik. Ez csak felülről látszik.:);)
 
Back
Oldal tetejére