• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Old Tree...

5a16qw.jpg


12.nap szépen fejlődik minden cuba is kezd terjeszkedni...
Megjelent a víz felszínen ilyen zsíros vékony hártya...
Kaymaker szerint a növények próbálnak " kommunikálni " a gazdival , hogy valami nem jó pl tápozás...
Mivel ez előírtaknak megfelelően tápozok lehet a co kicsit kevés ezért növeltem rajta és majd kiderül elmúlik-e a hártya...

Viszont egy kérdés a fentiekben írtam , hogy megjelent ilyen féreg szerűség az aksiban és írtátok is hogy no para elmúlik...
Ezzel kapcsolatosan egy kérdés a garnikat a héten tenném bele de ezektől a kis nem hívott vendégektől bele tehetem őket?o_O
 
Elnézést kérek, igazad van, ezért is töröltem a hozzászólásomat. :giggle:
Öreg vagyok, s romlik a szemem...
Hozzászólásom többi részét -- hangsúlyozva, hogy ez magánvélemény -- fenntartom ;)
Sok sikert kívánok, s kíváncsi vagyok, hogy alakul az akvárium :)
 
1 dolog még le maradt :)
Nem rég kezdtem és meg mondom őszintén, hogy nem is olvastam még az "aranymetszést"stb.stb... ( sajnos )
Én csak a fotózásból indultam ki és ezen belül persze a fókuszra ;) de sorry ha bárkit megsértettem mert nem állt szándékomban :oops:
 
Elnézést kérek, igazad van, ezért is töröltem a hozzászólásomat. :giggle:
Öreg vagyok, s romlik a szemem...
Hozzászólásom többi részét -- hangsúlyozva, hogy ez magánvélemény -- fenntartom ;)
Sok sikert kívánok, s kíváncsi vagyok, hogy alakul az akvárium :)

Persze - persze fogadok is minden véleményt és nincs semmi baj(y)
 
Vedd le az avararod,akkor megbocsájtjuk.:D Cseréld le:geek:
Aranyos vagy:D
Ez az egy magyar fórum ahol fent vagyok és inkább munkahelyi ártalomnak vagy megszokásnak nevezném az avatart...de ha sok mindenkit zavar le cserélem azon ne múljon...:rolleyes:
 
Üdv mindenkinek,

19. napnál járunk és elkeseredésemre továbbra is élnek és virulnak a kis hajszál vékony férgek az aksiban...:(
Az áramlattal is szépen sodródnak és folyamatosan látom, hogy a szűrő szívja be őket, de kicsit félek attól is , hogy a rengetek rothadásnak indult féreg a szűrőben bajt okoz...
A barna alga továbbra is jelen van de írtátok az eltűnik magától...azzal nincs is bajom...
3 naponta 50% vízcserénél járok de nem merem még tovább húzni a napokat a rengetek kis féreg miatt mert félek az ammónia többlettől:(

Esetleg valakinek ötlete ?
 
Csak engem nagyon frusztrál hogy féreg van a lakásban...főleg azért mert a kislányunkat féltem ,hogy még véletlenül se nyúljon bele...szét fogom fertőtleníteni a kezem ha akármikor víz csere lesz...

Szerintem egy kicsit túlreagálod a dolgot :D Amúgy ilyen kukacok nálam is vannak, nálam a 4. héten jelentek meg.
 
Back
Oldal tetejére