• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Sínai-hegy

Jó ötlet! Két legyet ütsz egy csapásra! Bár a rio nem fogja annyira megfogni szerintem. A mech pro-t cseréld!
Megnézzük :) ha bepakolok két litert egy kosárba akkor sztem eléggé vissza fogja fogni :) főleg ha rakok szűrőzacsit is akkor még jobban :) amúgy a bio rio is kopik? :)
 
Nem értem...Én másfél éve használom a tetra1200-t 112l-n félig fojtva és semmi gondja nincs! Azóta csökkent az ecset alga. Egyébként a vödör mérete a lényeg, minél nagyobb, annál több szűrőanyag fér el benne.
 
Szia, dario dario-ról érdeklődnék. Hogy vannak?:) Tetszenek a halak, csak gondoltam amellett, hogy olvasok róluk, megkérdezek valakit, akinek már volt ilyenje? Milyen tapasztalataid vannak? Nagyon bújkálós fajta? Milyen vízparaméterek voltak/vannak Nálad?
Köszi előre is,
Dávid
 
Szia, dario dario-ról érdeklődnék. Hogy vannak?:) Tetszenek a halak, csak gondoltam amellett, hogy olvasok róluk, megkérdezek valakit, akinek már volt ilyenje? Milyen tapasztalataid vannak? Nagyon bújkálós fajta? Milyen vízparaméterek voltak/vannak Nálad?
Köszi előre is,
Dávid
Szia,
Hát nekem annyira nem jöttek be ezek a halak. Szépek, de ha van egy kis zöld az akváriumban akkor elbújnak benne és max kajálni jönnek elő. A másik hogy 2-szer sikerült nőstényt szereznem, de mindkétszer elpusztult, a hímet eladtam :)

Ha tetszik egy próbát megér :)
 
Back
Oldal tetejére