• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes my first real world

Szép Jóestét mindenkinek :)
mai helyzetjelentésem:

Untitled by kisserik93, on Flickr

egyelőre minden azt mutatja, hogy az a barna trutymó végre valahára eltűnt. Az oto-k mintha kezdenének megnyugodni, co2 twinstar egyelőre rendben.
Ma hoztam egy időkapcsolót a skimmerhez, hogy ne kelljen mindig kapcsolgatni, így óránként kapcsol és negyed órát megy.(remélem nem túl sok neki)
állandóan 24-25 fok környékén van a víz és nem tudom mit csináljak vele... elfogadható ez vagy már túl sok?
 
Szép Jóestét mindenkinek :)
mai helyzetjelentésem:

Untitled by kisserik93, on Flickr

egyelőre minden azt mutatja, hogy az a barna trutymó végre valahára eltűnt. Az oto-k mintha kezdenének megnyugodni, co2 twinstar egyelőre rendben.
Ma hoztam egy időkapcsolót a skimmerhez, hogy ne kelljen mindig kapcsolgatni, így óránként kapcsol és negyed órát megy.(remélem nem túl sok neki)
állandóan 24-25 fok környékén van a víz és nem tudom mit csináljak vele... elfogadható ez vagy már túl sok?

Szerintem tökéletes a 24-25 fok. A többi is szépen és látványosan fejlődik. [emoji106]
 
Sokat aggódsz :)
Látszólag minden rendben, csak az üveg csöveid koszosak.
Azt neked kell takarítani :)
Az üveget tudom, hogy nekem kell csak lusta vagyok :D le kell húzni akkor a csöveket azzal meg el kell bíbelődni órák hosszáig. Sose sikerül könnyen.
 
Szerintem tökéletes a 24-25 fok. A többi is szépen és látványosan fejlődik. [emoji106]
Akkor rendben :) remélem, hogy tetszik nektek is :) én egyszerűen imádom mikor erre megyek be a szobámba :) tudom az elrendezés nem profi, de majd csak beletanulok :) következő iwagumi lesz :)
 
:D Azt tudom

de hogyan? :D komolyan? ilyen fogpiszkálót meg ilyeneket szoktam aládugni, mert mindig annyira ráragad :D

ajaj.... sejtettem, hogy szugerálással megy 59 perc :)

Az üveg csövet be kell tolni a szűrőcsőbe finoman. Akkor levegőt kap és könnyen ki tudod húzni erőlködés nélkül.
De akkor most jössz nekem 55x4 perccel. Ennyit spóroltam neked az év végéig :)
 
ajaj.... sejtettem, hogy szugerálással megy 59 perc :)

Az üveg csövet be kell tolni a szűrőcsőbe finoman. Akkor levegőt kap és könnyen ki tudod húzni erőlködés nélkül.
De akkor most jössz nekem 55x4 perccel. Ennyit spóroltam neked az év végéig :)
Tehát nyomjam kicsit beljebb és húzzam ki? Ennyi az egész? :D
 
Na szóval ma ráparancsoltam az otokra hogy húzzanak be nagyon gyorsan a csövekbe és "nyalogassák le az egészet". Nem tudom milyen munka volt nekik átvergődni a matrixon és a szűrőkosarakon, de végül egész szépen ki tudták takarítani igaz @viktorlantos ?

DSC_0623 by kisserik93, on Flickr


viccet félretéve nagyon könnyen leszedtem úgy ahogy mondtátok :) remélem nem fog mostantól lecsúszni :)
 
Itt figyel mellettem a böszme hol a monitort hol az akváriumot nézem :)
El hiszem :D ugye bár aki erre építi a fél életét :)

Jövő héten a black mollyk költöznek el mostmár. Utána jönnek a galaxy-k :D végre :)
Egyébként durvák ezek a mollyk. Mióta itt vannak egyszer kaptak kaját. Mindent ami algához hasonló befalnak :D az oto-k elbujhatnak :D
 
Múlt csütörtökön elutaztam párizsba, a lakótársaimra bíztam a tápozást. Ma amikor hazaértem két oto halottam fekszik a talajon . A másik kettőt nem látom. Lehet hogy túltápozták? Vagy mitöl lehet? 2 hétig semmi baj nem volt velük :(
 
Back
Oldal tetejére