• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Water world

Ami számít...


10248135_ff72177d51d880698d4cecc875ffde41_m.jpg
 
Gratulálok a picihez.
Korai még ilyen közel vinni az akváriumhoz,
a végén olyan lesz mint az apja vizinövény lázt fog kapni.
A medence is szép.
Mégegyszer grat.mindkettőhöz.
:thumbup: :clap: :clap:
 
Gratulálok!

Kicsit irigykedem is. Mi is hajtunk babára is meg szép akváriumra is. (Na jó arra csak én :))

Boldog ember :)
 
Majd amikor elkezd mászni, és a sok konnektor veszélyben lesz az aki mellett ;)
Gratula
 
Bizony vigyázzni kell!Én már csak tudom 3gyerek után!
Ha nem látod őket és csend van érdemes megnézni mit is ügyködnek!
Jobban jár az ember!
 
Nem akart jó lenni a mostani setup, ezért újra nekiestem valamit csinálni 1 Ft-ból. ;)
NÖVÉNYEK: HC, HM, hygrophila polysperma, Valisneria nana, Anubias war. nana, E.parvula, Hydrocotyle verticillata,
Christmas moss.
Bazalt talaj, alatta manado ( csi lóvé :( ) JBLtáptalaj. ADA bacter ball ( ez legalább tuti motyó, "Atti76" adta :mrgreen: ).GA tápok....
TECHNIKA: A régi, eheim 2224, 54 l-es aki, m.nyomású Co2. ( atomizer, in line diffúzor).

INDÍTÁS.

10468611_3326917cc3178369bdb9f21ce5ca604e_m.jpg

10468607_58317cea77eac745c685f00b9dc1e4e6_m.jpg

10468609_3936c73d789b9d2603c40bd180178f98_m.jpg
 
Én pont így akartam a talajomat megcsinálni, de a bazalt a végén nem került az egészre, mert azt hittem, majd biztosan helyet cserél a manadoval. De látva ezt a szép akit, még simán benne van, hogy beterítem a manadot a bazaltommal.
 
Hupika said:
Én pont így akartam a talajomat megcsinálni, de a bazalt a végén nem került az egészre, mert azt hittem, majd biztosan helyet cserél a manadoval. De látva ezt a szép akit, még simán benne van, hogy beterítem a manadot a bazaltommal.

2-cm vastagon van a manadón. Nekem nagyon tetszik, ( kiemeli a red cherry klán színét ). Nem egy preferált talaj, különösen a HC-nek, de most erre volt keret, azután majd meglátjuk mi lesz!? :sick:
 
Csúcs jól néz ki az akváriumod!!! Nagyon tetszik. És szerintem én is megcsinálom, plusz a hátteremet lecserélem feketére.
 
Hupika said:
Csúcs jól néz ki az akváriumod!!! Nagyon tetszik. És szerintem én is megcsinálom, plusz a hátteremet lecserélem feketére.

Jó munkát, sok sikert, és persze majd publikálj fotót.... :thumbup:
 
Szia!
Ismét jó akváriumot sikerült összeállitanod. Nagyon szép lesz ha bedúsulnak a növények.
Viszont kíváncsi leszek a bazaltos megoldásod mennyire fog beválni. Most tényleg szépek a garnélák a sötét talajon, de a HC nem tudom mennyire tud majd meggyökeresedni a bazaltban.( Igaz rémálom a Manadoba ültetni is HC-t). Ha meg sikerül HC gyepet növesztened akkor meg ugysem látszik a talaj színe.
Remélem azért rendszeresen látunk majd képeket, és kapunk beszámolokat az igéretes akváriumodról.
 
Back
Oldal tetejére